Gereğini kim yapacak?

Ak Parti Gençlik Kolları tarafından yerel seçimler öncesi İzzet Baysal Caddesi üzerinde kullanılan ve vatandaşlara çay servisi yapılan, üzerinde o dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın resmi bulunan karavan, vatandaşların kullandığı kaldırımı yeniden işgal etmeye başladı.

 Gereğini kim yapacak?

Haber: Kasım ŞAHİN

Yaklaşık iki ay önce Kalıcı Konutlar SEDAŞ karşısında bulunan ve Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın oğluna ait olduğu iddia edilen kreşin hemen ön kısmında bulunan kaldırım üstüne bu karavan çekilmiş ve yayaların geçişini engellediği için bu durumu haberleştirmiştik. Bolu Olay Gazetesi olarak üzerimize düşen görevi yapmış ve haberimiz üzerine kaldırımın ortasına terk edilen karavan ise hemen kaldırım üzerinden kaldırılarak bölgeden uzaklaştırılmıştı.

Ne var ki aradan iki ay bile geçmeden aynı karavan tekrar Kalıcı Konutlar SEDAŞ karşısındaki kreşin ön kısmında bulunan yaya kaldırımın ortasına sanki biz yaptık oldu dercesine tekrar yaya kaldırımın ortasına konuldu. Zabıta ve trafik ekipleri yaya kaldırım üzerine bırakılan sürücülere ceza yağdırırken bu karavana kimin gerekeni yapacağı ve kimin cezai işlem uygulayacağı ise merak konusu oldu.  

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2014, 09:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
YILMAZ
YILMAZ - 6 yıl Önce

orasi yanliş olmuş.cami̇ni̇n önüne çekmeleri̇ lazim çünkü .................

SIRADAKİ HABER