gaziantep türbanlı escort

GÖKÇESU İLÇE OLMAYI HAK EDİYOR

30 Mart Yerel Seçimlerinde halkın büyük güvenini kazanıp, belde halkının oylarıyla Gökçesu Beldesi Belediye Başkanı seçilen Atilla Ateş, gençliğinin ve dinamikliğinin yanı sıra yaptığı hizmetlerle adından sıkça söz ettirmeye başladı.

 GÖKÇESU İLÇE OLMAYI HAK EDİYOR

Görevinin ve önce halk bilinciyle hizmetlerini her geçen gün yenisi ekleyen Ateş, şunları söyledi; “Belde halkımız bu günü kadar hep arka plana atılmış. Benim göreve gelmemle birlikte halkımızı ön plana alarak onların ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerime başladım. Birçok virane olar yerleri yeniden yaparak hizmete girmesini bekliyorum. Gençlere yönelik spor tesislerini kazandırabilmenin heyecanı içimde. Daha sayamadığım bir çok eser ortaya çıkartmak adına gece gündüz ekibimle çalışıyoruz. Tabi ki bunlar yeterli değil. Gökçesu Beldesi aslında zamanla ilçe olmayı hak eden bir yer olacaktır. İnşallah bunu da başarır Gökçesu’ya daha fazla yatırımın gelmesini sağlarım. Belde halkıyla birlikte Ramazan ayını huzur içersinde geçirdik. Allah’ın izniyle Ramazan Bayramımızı da halkımızla huzur içersinde geçireceğiz. Belediyenin kapısı her zaman belde halkımız için sonuna kadar açıktır. Bu vesile ile Gökçesu beldesi ve Bolulu vatandaşların RAMAZAN BAYRAMINI en içten dileklerimle kutlarım” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2015, 18:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muharrem İMAMOĞLU
Muharrem İMAMOĞLU - 4 yıl Önce

temenni ederiz inşaallah en kısa zamanda gökcesu ilçe olur ve isteğinize kavuşursunuz.bu vesile ile bayramınız mübarek olsun. selamlar

SIRADAKİ HABER

banner133

banner129