Gökçesu Yolu Köstebek Yuvası

Bolu ile Gökçesu beldesini birbirine bağlayan karayolu tehlike saçıyor. Bolu’da kış mevsiminde kısa süreli etkili olan kar yağışlarının ardından Gökçesu beldesinin karayolu köstebek yuvasına döndü.

Gökçesu Yolu Köstebek Yuvası

Haber: Semih BAYKAL

Bolu ve ilçelerinde kış mevsiminde etkili olan kar yağışları birçok ilçe ve beldenin karayollarında büyük tahribatlara neden oldu. Özellikle Bolu ile Gökçesu beldesini birbirine bağlayan karayolunda meydana gelen bu tahribat sonucunda yollar adeta köstebek yuvasını döndü. Bolu’dan Gökçesu’ya, Gökçesu’dan Bolu’ya gitmek için bu karayolunu kullanan birçok araç sürücüsü kaza yapmamak için büyük çaba sarf ediyor. İlkbahar mevsimine girmemiz, havalarında düzelmesiyle birlikte ve olası bir facianın yaşanmaması için yetkililerin bir an önce bu yolun asfalt çalışmalarına başlaması gerekiyor. 7 Haziran ve 1 Kasım seçilerinde siyasiler en çok konuştukları Gökçesu-Mengen yolu hakkında yapacakları açıklamaları da merakla bekliyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2016, 18:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
mudurnulu
mudurnulu - 5 yıl Önce

yahu sürekli mengen yolunu haber yapıyorsunuz birde gelin mudurnu nallıhan yoluna bakın yol tarla olmuş özellikle dolayüz aynalıkaya yüzüncü yıl mevki

SIRADAKİ HABER

banner128