Göl Evi’nde şehit anneleri ve gazilerine özel ‘’Anneler Günü’’

Bolu Kartalkaya eteklerinde bulunan Kartalkaya’ya 9 km mesafedeki Göl Evi Hotel’de ‘’Anneler Günü’’ için özel bir etkinlik vardı. Ankara Temad Vakfı organizasyonunca tertiplenen ‘’Anneler Günü’’ için Bolu Göl Evi Otel ev sahipliği yaptı.

Göl Evi’nde şehit anneleri ve gazilerine özel ‘’Anneler Günü’’

Eşisiz doğa güzelliklerin sahip Göl Evi’ni ziyaret eden şehit aileleri ve gazilerimiz, buruk ancak anlamlı olan günde hem yemeklerini yediler, hem dinlendiler hem de canlı müzik eşliğinde güzel dakikalar geçirerek bir nebze olsun özel anlar yaşadıklarını hissettiler.

Emekli Astsubaylar Derneği Ankara ‘’Temad’’ın gezi tertibiyle Ankara’dan Bolu’ya gelen misafirler, çok güzel bir atmosferde, hem doğanın tadını çıkardılar, hem de eğlendiler. Temad başkanının 110 kişiyi bir araya getirerek bu etkinliğe önderlik etmesi neticesi  gerçekleştirilen etkinlikler akşam saatlerine dek devam etti.

Emekli Astsubaylar Derneği Başkanı Ahmet Keser,  bu tür organizasyonları sürekli yaptıklarını 23 Nisan’da da Konya’ya özürlü çocukları götürdüklerini ve bu tür organizasyonların devamlı olacağını belirtti.

Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı  Ahmet Keser, kamu yararına çalışan deneklerden devlet protokolüne dahil birkaç dernekten birisi. 90 şubemiz var yurt çapında.  Anneler Günü’nü bir gün önceye aldık, annelerimizi buraya getirdik, annelerimiz yarın çocuklarına kalsın diye yarını boşa bıraktık. Dört araçla geldik buraya, hepsi çok mutlu. Zaman zaman böyle özel günler yapıyoruz. Onlara hatırlandıklarını göstermek gerekiyor, hayat devam ediyor, acılarını en azından bu tür etkinliklerle bir nebze unutturmak amacımız. Burada yani vakfımızda herkes çalışan gönüllü. Bolu’yu tercih ettik, çünkü bir şehir gezmesinden öte burası bir tabiat cenneti. O nedenle burayı önce tetkik ettik ve gelmeye karar verdik. İnşallah misafirimiz olan şehit anneleri ve gazilerimiz de memnun kalmışlardır diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2013, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128