Görevden alındı

Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Abdullah Danışman'ın görevine son verildi.

Görevden alındı
Haber: Ceylan Beykoz

Göreve Geldiği ilk günden bu yana gündemden düşmeyen Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Abdullah Danışman'ın görevine son verildiği iddia edildi. Sağlık Bakanlığı tarafından görevden alınan Danışman'ın, görevden alınmasının nedeni açıklanmazken, sürpriz görev değişiklğinin sebebi merak konusu oldu.

Bolu Ak Parti Millevekili Ali Ercoşkun'un, Abdullah Danışman'ın görevden alındığını İtalya'da öğrendi. Ak Deniz Parlamenterler Asanbilesi Başkanı olan Ercoşkun Asamble toplantısı için bulunduğu İtalya'da haberi alır almaz durumun neden kaynaklandığını öğrenmek için girişimlerde bulunduğu ve Danışman hakkında Sağlık Bakanlığı ile temasa geçtiği edinilen diğer bilgiler arasında yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2017, 19:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
diprentive
diprentive - 4 yıl Önce

yeni gelen genel sekreteri canı gönülden tebrik ediyorum, öyle güzel ayıklamalar yapıyor ki; yenilen haklar adaletsiz yer değişimleri her şeye bir düzen gelecek umarım.ali hemen döndü tabi şıracı bozacı hikayesi yeterince organize oldu tabi hastanede istediği gibi ipini oynatamayacak kuklası gitti... keser döner sap döner gün gelir hesap döner.

SIRADAKİ HABER

banner128