Göynük Belediye Başkanına 279 Bin Liralık Lüks Makam Aracı…

Bolu’nun Göynük İlçe Belediye Başkanı Kemal Kazan’a, “İtfaiye Öncü Aracı” adı altında 279 bin liralık lüks Mercedes makam aracı alındı. Başkan Kazan, yangınlara bu araçla gider mi? bilmeyiz ama Belediye binasının önünde çekilen bu fotoğraftan da anlaşılacağı gibi ilçenin sorunları bitmiş gibi görülüyor.

Göynük Belediye Başkanına 279 Bin Liralık Lüks Makam Aracı…

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’nun ilçelerinin ve köylerinin bir çok sorunu bulurken, hatta Göynük çevresinin ve yollarının kullanılamaz halde olmasına rağmen “İtfaiye Öncü Aracı” adı altında Başkan Kazan’a 279 bin liralık lüks Mercedes marka alınması kafalarda soru işareti yarattı.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz başta olmak üzere diğer ilçe belediye başkanlarının bile altında olmayan bu kadar lüks ve yüksek fiyatlı bir makam aracının Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan’a alınması, tepkilere neden oldu. Göynüklü vatandaşlar Belediye Binasının önünde bulunan lüks Mercedes marka ve resmi plakalı makam aracını görünce, “İlçemizin ve köylerimizin o kadar çok sorunu varken bizim belediye başkanımızın bu kadar pahalı bir aracı kendisine makam aracı yapması gerçekten çok üzücü. Yaz geldi artım bu makam aracıyla sünnet ve düğünlere katılır. Böyle lüks bir araç ancak böyle yerlerde kullanılır. Biz böyle bir hizmet değil, ilçemizin sorunlarını giderecek hizmet bekliyorduk. Bu makam aracına harcanan para ile bir çok sorunumuz çözülürdü” diyerek tepki gösterdiler.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2015, 18:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolu14
bolu14 - 5 yıl Önce

helalin var başkan, senin neyin eksik cumhurbaşkanından, başbakandan, diyanet işleri başkanından, bolu belediye başkanından, saltanat senin de hakkın. sana niye oy verdi göynüklüler. sende saltanatı sürdür diye.

OAAydın
OAAydın - 5 yıl Önce

2 gündür Bolu Gazeteleri haber bulamamış gibi bizim Mercedes'e kafayı takmış durumdalar. Haberi yapan kimse yanlış yazıyor. Halkın tepki falan gösterdiği yok. Neredeyse kurban kesip kavurmasını yiyecekler

Uyan
Uyan - 5 yıl Önce

imam o**rursa cemaat s*çar.
balik bastan kokar.
ama unutmayin, saltanatiniz devrildiginde giyeceginiz hukumler karsisinda da hatirlatacagiz:
"ruzgar eken firtina bicer"

SIRADAKİ HABER

banner128