Göynük’ün önemli bir altyapı projesi daha bitiyor!

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, projelerini hızlandırdıklarını ifade ederek, Kanalizasyon Yenileme Projesi’nin 2013 sonunda tamamlanacağını açıkladı.   Bolu AK Partili Belediye Başkanlarının aylık toplantısı...

Göynük’ün önemli bir altyapı projesi daha bitiyor!

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, projelerini hızlandırdıklarını ifade ederek, Kanalizasyon Yenileme Projesi’nin 2013 sonunda tamamlanacağını açıkladı.

 

Bolu AK Partili Belediye Başkanlarının aylık toplantısı Göynük’te gerçekleştirildi. Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, toplantıdan, ‘güç birliğinin devamı’ kararı çıktığını ifade ederek, Göynük’ün ‘altyapı ve kültür projelerinin’, ‘takdir’ topladığını söyledi. Kanalizasyon Yenileme Projesi’nin 2013 yılında tamamlanmasıyla Göynük’ün altyapısı sağlam ilçelerden biri haline geleceğini anlatan Kazan, “Tüm projelerimizi hızlandırdık. Hastane inşaatımız da bu yıl içinde vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak” dedi. Geleneksel Bolu AK Partili Belediye Başkanları aylık toplantısı, Göynük’ün ev sahipliğinde yapıldı. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın başkanlık ettiği toplantıda, Bolu ve ilçelerinin, tüm sorunları ve çözüm yolları tartışmaya açılırken, belediyelerin tüm projeleriyle ilgili birbirlerine verdikleri desteğin, güç birliğinin devamına karar verildi. Ev sahibi Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan da toplantıda, devam eden projelerinin geldiği aşamayı anlattı ve hedeflediği projelerin bitirilmesi ile ilgili destek istedi.

                                                         Göynük Projeleri

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, toplantıyla ilgili bilgi verirken, toplantının çok verimli geçtiğini belirterek, kanalizasyon inşaatının 2013 yılı sonunda, hastane inşaatının ise yıl içinde tamamlanacağını, TOKİ konutlarının ise Mayıs ayında hak sahiplerine teslim edileceğini açıkladı. Bütün bu projelerle ilgili olarak toplantıda bilgi verdiğini anlatan Kazan, LPG ve akaryakıt istasyonu inşaatının yüzde 90 düzeyinde tamamlandığını söyledi. Kazan, “Sonuç olarak, halkıma vermiş olduğum sözü tutmanın gururunu ve onurunu yaşıyorum. Halkımız bize güvenmeye devam ettiği sürece biz de hizmetlerimizi büyük bir şevkle sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER