Göynüklüler sağlıklı suya kavuşuyor...

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan gelecek kuşaklara kalacak bir yatırım planladıklarını söyleyerek “ Bu yüzden ilçemizin içme Suyu İsale Hattını yeniliyoruz” dedi.Göynük Belediye Başkanı...

Göynüklüler sağlıklı suya kavuşuyor...

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan gelecek kuşaklara kalacak bir yatırım planladıklarını söyleyerek “ Bu yüzden ilçemizin içme Suyu İsale Hattını yeniliyoruz dedi.

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, Bolu Ak Partili Belediye Başkanları Toplantısı'nın ardından yaptığı açıklamada, içme suyu isale hattını yenileme çalışmalarına başlanacağını açıkladı. İçme suyu isale hattının yenilenmesi ile, Göynük şehir merkezine daha sağlıklı ve hijyenik su akışı sağlanacak. Kazan yaptığı açıklamada, daha sağlıklı ve yaşanabilir bir Göynük için hiçbir yatırımdan çekinmeyeceklerini belirtirken, "İsale hattı yenileme çalışmalarıyla,  hem bugünümüze hem de geleceğimize yaşamın temel kaynağı olan sağlıklı suyu hediye etmiş olacağız” diye konuştu.

Bolulu Siyasetçiler Diyar-ı Akşemseddin'de

Bolu’nun Ak Parti Milletvekilleri, İl Teşkilatı ve Belediye Başkanlarının katılımıyla her ay düzenli olarak gerçekleştirilen “Bolu AK Partili Belediye Başkanları Toplantısı” bu ay Göynük’te gerçekleştirildi. Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan’ın ev sahipliğini yaptığı toplantıya AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kıbrısçık Belediye Başkanı Kemal Aktaş, Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın, Gökçesu Belediye Başkanı Vahit Aydın, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Mengen Belediye Başkanı Osman Eraslan, Pazarköy Belediye Başkanı Ramazan Albaş, Dörtdivan Belediye Başkanı Sefer Akman, Ak Parti İl Genel Meclis Üyeleri Mümtaz Altınbaş, Sami Metin, Bolu AK Parti Teşkilat Başkanı Metin Soygür katıldı.

Gündem Göynük

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın başkanlık ettiği toplantıda, Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, şu ana kadar Göynük’te gerçekleştirdiği çalışmaları ve devam etmekte olan projeleri hakkında bilgi verdi. Toplantının gündeminde Göynük ilçesinin sorunları, talepleri ve çözüm önerileri vardı.

"Projelerimizi anlattık, destek istedik"

Milletvekillerinin, Ak Parti İl ve ilçe Teşkilatının, Belediye Başkanlarının katıldığı toplantıda Göynük için gerçekleştirilecek yeni projelerden bahsettiğini belirten Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan “Bu ay ev sahipliğimizde gerçekleşen toplantımızda Göynük’ü daha ileri noktalara taşıyacak çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdim. İlçe olarak sorunlarımızı, beklentilerimizi aktardım ve Göynük için gelecek hedeflerimi paylaştım. Toplantımızdaki gündem maddelerimizden biri de Göynük’ün içme suyunu karşılayan isale hattının yenilenmesi projesiydi. Bu konudaki ihtiyaçlarımızı belirttik, çözüm önerileri oluşturduk ve destek talebimizi dile getirdik.  Bu projeyle,  şehir merkezine daha sağlıklı, daha hijyenik suyu taşıyabileceğiz. Biz bu yatırımı sadece bugüne dönük olarak görmüyoruz. Çocuklarımızın daha sağlıklı suyla yetişmesi, geleceğimizin de teminat altına alınması demektir. Bu nedenle de söz konusu çalışmayı çok önemsiyoruz. İsale hattının yenilenmesi ise, Türkiye'nin en yaşanası merkezlerinden biri olma yolundaki iddiamızı daha da artıracağız. Bolu AK Partili Belediye Başkanları Toplantısı, Göynük’ün açısından verimli bir toplantı oldu. Tüm arkadaşlarıma katılımları ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Göynük ve Göynük halkı için çalışma ve hizmet üretme yoluma devam edeceğim” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128