Göynük’teki ilgi iktidarın habercisi

CHP Bolu Milletvekili ve 1. sıra adayı Tanju Özcan, Göynük’te geçen döneme göre çok daha fazla destek ve ilgi gördüklerini belirterek, “Bunun en güzel göstergesi muhtarlarımızın ilgisi. Her köyde oyumuzu fazlasıyla katlayacağız. Burada gördüğümüz ilgi, iktidarın habercisi” diye konuştu.

Göynük’teki ilgi iktidarın habercisi
Seçim çalışmalarını Göynük’te devam ettiren Tanju Özcan, köyleri ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbeti sırasında kendisine yöneltilen destek açıklamalarından ve gördüğü ilgiden memnun olan Özcan, “Bizim köylerde alacağımız oylar AKP’yi oldukça şaşırtacak. Kendilerine çok güvendiler bu güne kadar. Fakat görüyorum ki, özellikle köylülerimiz, iktidar partisine çok tepkili. Onların, bize olan ilgilerini boşa çıkartmayacağız” diye konuştu.

BU TOPRAĞA NE VERDİN?

AKP’nin 3.sıra adayı Mehmet Emin Güz’ün, Göynüklü olmasından dolayı iktidar partisinin burada büyük bir beklentiye girdiğini söyleyen Özcan, seçim sonuçları açıklandığında AKP’de büyük bir hayal kırıklığı olacağını öne sürdü. Güz için üretilen “Bu toprağın adamı” sloganını da eleştiren Özcan, “Bu toprağın adamı olmak değil, bu toprağa ne verdiğin önemlidir. Köylümüz traktörüne mazot alamıyor, kendi toprağını ekip, biçemiyor. AKP, 13 yıldır iktidarda. Bu sürede Göynük daha da fakirleşmiş durumda” diye konuştu.

GÖYNÜK YOLU HALA SORUN

Meclis’te birçok kez Göynük’ün bitirilemeyen yolunu gündeme getirdiğini belirten Özcan, yolun büyük bir bölümünde göçüklerin olduğunu ve tam anlamıyla kullanılamadığını söyledi. İktidar olmaları durumunda bu konunun ivedilikle çözülmesini sağlayacak girişimlerde bulunacağını ifade eden Özcan, “Bolu’nun birikmiş sorunları bir bir çözeceğim. Çünkü Bolu bana güveniyor. Bolu’nun evladı olarak iddiam iktidarımız döneminde sorunları teker teker çözmek olacak” dedi.

Özcan, Göynük’teki çalışmalarına ev ziyaretleri ile devam etti. 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2015, 18:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128