Gözaltı sayısı 30’a çıktı…

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü tarafından merkezi Gerede ilçesi olmak üzere bu bölgede faaliyet gösteren benzin istasyonlarına yapılan kaçak mazot operasyonundaki gözaltını sayısı 17’den 30’a çıktı. Bolu genelinde tarihinde ilk kez bu denil geniş çapta yapılan operasyona Çevik Kuvvet ve Asayiş Şubesi personeli de destek verdi.

 Gözaltı sayısı 30’a çıktı…

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’da yıllardır sorun haline gelen kaçak mazot olayına Bolu İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şubesinin panterleri büyük bir darbe vurarak bu işe kalkışanları ise affetmedi. Önceki gün yapılan yaklaşık 50 benzin istasyonuna yapılan eş zamanlı operasyonda ilk günde 17 kişi gözaltına alınmıştı. Operasyonu genişleten panterler bu işe kalkışarak devleti büyük zarara uğratan ve haksız yoldan para kazanmaya çalışanların üzerine yaptıkları titiz çalışma sonrası gözaltı sayısı da 30’a çıkmış oldu.

Eş zamanlı yapılan operasyonda tonlarca kaçak mazot ele geçirilirken, şu an 30 olan gözaltı sayısının ise önümüzdeki günlerde daha da artacağı ve gözaltında bulunan şüphelilerin ifadelerinin alınmasının devam ettiği savcılıktan da ek süre istendiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2015, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128