Güler, 2000 lira maaş alıyormuş

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler hakkındaki iddialarla ilgili olarak ilk kez konuştu. Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Güler Belediye Başkanı Özcan’ın iddiaları hakkında bakın neler dedi.

Güler, 2000 lira maaş alıyormuş

Bolu İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler iki gündür yaygın ve yerel basında hakkında çıkan suçlamalarla ilgili olarak sessizliğini gazeteniz Olay Gündem’e bozdu. Haber Müdürümüz Kasın Şahin’e özel açıklamalarda bulunan Güler, “ben daha önce kadın kolları başkanı olmadan önce bu işe girdim. 2 Mayıs 2018’de işe başladım. Daha sonra 2018’in Temmuz ayında AK Parti Kadın KollarıBaşkanı seçildim.Daha sonra hem kadın kolları başkanlığına hem de belediyedeki işime devam ettim. Biz yaşlı ve halk ilişkilerde terapi grubundaydık.Evlere yaşlılara terapiye gidiyorduk. Bu böyle devam etti.Hatta Alaattin Beyle beraber bir program yaptık Bolu aşevinde Tanju Özcan’ı da çağırdık ama katılmadı. Süleyman Özbağ’ın da bu konuda bilgisi var. 2 Mayısta ben belediyede işe girdim. 2 Mayıs’tan sonra Temmuz ayında kadın kollarına seçildim. Daha sonra31 Mart Mahalli idareler seçimlerine kadar çalıştım. Seçimden sonrada görevimden ayrıldım” dedi.

Haber müdürümüzün tam olarak ne zaman istifa ettiniz. Tarih olarak verebilir misiniz şeklindeki sorusuna Arzu Güler, “ 2 Mayıs 2018 tarihinde başladığım görevimi 15 Nisan 2019 tarihine kadar sürdürdüm. Dün itibarıyla da istifa dilekçemi verdim. Belediyede çalıştığım için 12 ay süreyle maaş aldım. Normalde ben partidedurup tasadece maaşımı alma şeyliği yapmadım. Belediyede çalıştığım için işçi statüsünde olduğum için partide çalışmama yasal bir engel yok. Memur olsaydım, kadrolu olsaydım bu yanlıştı ama ben işçi statüsündeyim. 2000 TL maaş alıyordum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Doğa
Doğa - 2 yıl Önce

Kimse inanmaz bence

hatice
hatice - 2 yıl Önce

Bizim ödediğimiz vergilerle hak etmediği maaşı alıp çoluk çocuğuna yedirdiyse zehir zıkkım olsun.Mevlam gün yüzü göstermesin.AMİİİİİN.

AHMET YAMAN
AHMET YAMAN - 2 yıl Önce

BEN 2003 SENESİNDEN BU YANA AK PARTİLİYİM. YOLSUZLUK VE GÖREVİ KÖTÜYE KULLANMA HABERLERİNİ DUYDUKÇA KAHROLUYORUM. BÖYLE Mİ OLMALI İDİ. ANADOLU HAREKETİ OLARAK KURULAN AK PARTİYE VE SAYIN FATİH METİN BEYE ÇOK YAZIK ETTİLER BOLU'DA. GERÇEKLERİ ÖĞRENMEMİZE VESİLE OLAN SAYIN TANJU ÖZCAN BEYE TEŞEKKÜR EDERİM.

Turan Yılmaz
Turan Yılmaz - 2 yıl Önce

Hanımefendi verdiği röportajda: “Süleyman Özbağ’ın da bu konuda bilgisi var.” Diyor.Süleyman ÖZBAĞ o tarihlerde Seben Belediye Başkanı idi.Bu konunun Seben Belediye Başkanı Süleymen ÖZBAĞ’la ne alakası var anlamış değilim!!! Bolu Belediyesine,Personel alımı konusunda, Seben Belediye Başkanı Süleyman ÖZBAĞ’ın bir dahli ve yetkisi olup olmadığı (BİMER/CİMER vasıtasıyla Bolu Belediyesine) sorulmuş, Bolu Belediyesince verilen cevapta, Seben Belediye Başkanı Süleyman ÖZBAĞ’ın herhangi bir yetkisinin olmadığı, bu yetki Alaaddin YILMAZ’a ait denilmiştir!!!Seben Belediye Başkanı Süleyman ÖZBAĞ Seben’den gelip, Bolu Belediyesinin personel alımı işine niçin karışsın ki!!!Bu İşin en doğrusu, Bolu Belediyesinde işe alınan personelden öğrenilebilir.Şimdi onlar doğruyu söylerler!!!...

SIRADAKİ HABER

banner128