banner120

Gülez; “Bu ülkeyi en güzel şekilde yönetmeye talibiz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu Milletvekili Adayı Şükrü Gülez, Sivil Toplum Kuruşlarını ziyaret ederek, “Bizlere teveccüh ederseniz Bolu kazanacaktır. Birlik ve beraberlik içinde bu ülkeyi en güzel şekilde yönetmeye talibiz” dedi.

Gülez; “Bu ülkeyi en güzel şekilde yönetmeye talibiz”
MHP Teşkilatı, seçim çalışmaları kapsamında Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor. İl Başkanı Mehmet Aydın, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, Milletvekili Adayı Şükrü Gülez ve beraberindekiler ilk olarak Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Özen ve muhtarlar ile bir araya geldi. Köylülerin tarım alanında çektiği sıkıntıların ele alındığı ziyarette, özellikle tarım arazilerinin gelişi güzel bir şekilde yapılaşmaya açılmasına MHP iktidarında göz yumulmayacağının altı çizildi.  

 

“Bize destek verirseniz Bolu kazanacak”

 

AKP iktidarı dönemine kutuplaşan insanları yeniden bir araya getirip, kucaklaştırmak istediklerini söyleyen MHP Bolu Milletvekili Adayı Şükrü Gülez, “Bizler milletvekili olma noktasında göreve talibiz. Eğer bu görev bize verilir ise sizlerle sürekli istişare halinde olarak, Bolu’yu birlikte yönetmeye talibiz. Muhtarlarımızın idari mekanizmanın en küçük birimi olması münasebetiyle sizler her şeye bizden daha fazla vakıfsınız. İşin sahasında sizler varsınız. O noktada biz sizlere çok değer veriyoruz. Bizlere teveccüh ederseniz Bolu kazanacaktır. Bu ülke bizim ülkemiz. Biz bu ülkede geçmişte var olan ve bugün yok olmaya yüz tutan hoşgörü iklimini tekrar yeşertmek istiyoruz. İnsanlarımızı birbirleriyle tekrar kaynaştırmak istiyoruz. Birlik ve beraberlik içinde bu ülkeyi en güzel şekilde yönetmeye talibiz” diye konuştu.  

 

MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI FİKRET ÖZEN;

“BU ÜLKENİN MHP’YE HER ZAMAN İHTİYACI VAR”

 

Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Özen ise Türkiye’nin her zaman Milletçi Hareket Partisi’ne ihtiyacı olduğunu ifade ederek, “Milliyetçi Hareket Partisi, geniş tabanı olan bir partidir. Ülkemizde tabanı olmayan partilerin uzun ömürlü olmadığını tarih boyunca görmüşüzdür. Kısa süre sonra siyasi tarihte yerleri kalmamaktadır. Bu ülkenin Milliyetçi Hareket Partisi’ne her zaman ihtiyacı vardır. Kamuoyundan aldığımız izlenimler doğrultusunda bu seçimlerde MHP’nin yükselişe geçeceğini anlıyoruz. İnşallah hak ettiğiniz yeri bulursunuz. Seçildiğiniz zaman da Bolu ve ülkemiz için iyi çalışmalar yapacağınıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.  

 

MHP Milletvekili Adayı Şükrü Gülez, Muhtarlar Derneği’nin ardından Bolu Ovası Sulama Birliği Başkanlığı’nı ziyaret etti. Birlik Başkanı Sabahattin Altunel ve üyeler tarafından karşılanan MHP Teşkilatı, Bolu’daki sulama alanları ve kanalların su seviyeleri hakkında bilgiler aldı. Köylüler ile Bolu Ovası Sulama Birliği’nin ortak çalışmaları anlatılırken, Milletvekili Adayı Şükrü Gülez de seçim öncesi destek istedi.  

 

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Teşkilatı, daha sonra Bolu Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İlhan Çalışkan’ı makamında ziyaret etti. Muhtarlar ile bir araya gelen Milletvekili adayı Gülez, 7 Haziran seçimlerinde köylülerin sıkıntılarını el ele vererek beraber çözmek için desteklerini istedi. HABER MERKEZİ 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2015, 19:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
M.Ö.
M.Ö. - 6 yıl Önce

sen kendi partinin içinde bile birliği ve beraberliği sağlıyamamışsın. bolu'da nasıl birlik be beraberliği tesis edeceksin. buna kuşlar bi̇le güvenmez.

m.ö.
m.ö. - 6 yıl Önce

sen kendipartin içinde bile birliği temin edememişsin. bazı aday adaylarının ayrılmasına sebep olmuşsun. bolu'da birliği nasıl temin edeceksin.buna halkımızın inanmasını nasıl beklersin?

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124