Günün adı kadın

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir dizi etkinliklerde bulundu.

Günün adı kadın

İl Kadın Kolları Başkanı Emine Kendirci’nin önderliğinde gün boyunca kadınların yanında olmayı tercih eden MHP’li kadınlar güne Çağsu Hastanesini ziyaretle başladı. Çağsu hastanesi çalışanlarının ve tedavi gören hastaların Kadınlar Gününü kutlayan MHP’liler, tedavi görmekte olan kadın hastalara karanfil vererek acil şifalar dilediler. Daha sonra Bolu Barosu Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Av. Fatma Kubilay’ı ziyaret eden MHP’li kadınlar, Kubilay’a çiçek vererek kadınlar gününü kutlarken, ilimizdeki kadın sorunları ve kadın hakları konusunda uzun süre sohbet ettiler. Ardından Keder Derneğini ve Ebru Kömürel’in tezhip sergisini ziyaret eden MHP İl Kadın Kolları gün sonunda parti binasına gelerek Kadınlar Günü için pasta kesti.

“TEK GÜNLE KISITLI KALMAYACAK”

Yapılan etkinlikler sonrası bir açıklama yapan İl Kadın Kolları Başkanı Emine Kendirci; “Bu gün kadınların günü ve bizde bugünü kadınlarımıza ayırarak onları ziyaret ettik. İlimizdeki kadın sorunları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Bu etkinliklerimiz sadece bugünle kısıtlı kalmayacak haliyle bugün elde ettiğimiz bilgiler ışığında Bolu kadını için neler yapılması gerektiği konusunda çözüm odaklı çalışmalarımız devam edecek” dedi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2016, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124