GÜVENLİK ŞUBE POLİSLERİ GÖLCÜK’E HAYRAN KALDI

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen ve 4 gün boyunca Bolu’da kurs gören 60 Güvenlik Şube Müdürlüğü Polisleri eğitimlerini tamamladı. Bolu İl Emniyet Müdürü’nün Mustafa Kızılkaya’nın misafiri olan Güvenlik Şube Müdürlüğünde görev yapan 60 polis memuru Gölcük’ü ziyaret ettiler. İlk defa böylesine bir manzarayla karşılaşan polis memurları Gölcük’e hayran kaldılar.

 GÜVENLİK ŞUBE POLİSLERİ GÖLCÜK’E HAYRAN KALDI

Haber: Kasım ŞAHİN

Başta Bolu İl Emniyet Müdürlüğü olmak üzere diğer komşu illerdeki Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğünde görev yapan 60 polis memuru 4 gün boyunca ilimizde Güvenlik Hizmetleri konusunda eğitim gördüler. Yoğun tempo içersinde geçen eğitim sonrası İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya, polis memurlarına ilimiz tanıtmak ve tabiat alanlarını gezdirmek amacıyla Gölcük’e davet etti.

Müdür Kızılkaya ile birlikte Gölcük’e gelen 60 Güvenlik Şube polisi gördükleri manzara karşısında şaşkına döndüler. Bu güne kadar hiç böyle bir tabiat alanını görmediklerini ve kış ayında da muhteşem bir manzarayla karşılaştıklarını dile getirdiler. İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya, yurdun dört bir köşesinde vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak için gece gündüz demeden, sıcak soğuk demeden görev yapan arkadaşları bir nebze de olsa rahatlatmak amacıyla Gölcük’e getirdiklerini ve burada birbirleriyle kaynayıp tanışmalarını sağlamak için gezi düzenlediklerini söyledi. Polis memurları Gölcük’te bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2015, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128