“GÜZ” Gülleri Gibi

2011 Genel Seçimlerinde Ak Parti'nin temayül yoklamasından açık ara birinci çıkmasına rağmen Milletvekili adayı gösterilmeyen AKP Eski İl Başkanı Mehmet Emin Güz, 2015 Genel Seçimlerinde tekrar Milletvekili adayı olmak için gümbür gümbür geliyor. Güz, AKP İl Binasında düzenlenen basın toplantısı ile Milletvekili aday adayı olduğunu açıklayarak hazırladığı dosyayı İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek'e takdim etti.

“GÜZ” Gülleri Gibi
Haber: Semih BAYKAL


Milletvekili Aday adaylığını açıklamak için düzenlenen basın toplantısında konuşan Güz şunları açıkladı; " Dostlarım; Hava şartlarının olumsuzluğu ve işlerinizin yoğunluğuna rağmen gerçekleştirdiğiniz bu katılımın değerini çok iyi biliyorum. Vefanın, kadirşinaslığın, bir güzel dostluğun, kardeşliğin bu şölenin kaynağı olduğunu biliyorum. Sizlerle tanış olmanın, sizlerle kardeş olmanın, bunca yıl geçmesine rağmen dostluğumuzun,kardeşliğimizin eksilmemesinin heyecanını yaşıyorum. Yıpranmadan, kırmadan, dökmeden hep bir kutlu fikir adına, hep bir kutlu dava adına yıllarca birbirimizi unutmamanın kıymetini biliyorum" diye açıkladı.

"GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE'Yİ, EMPERYALİST GÜÇLER, SÖMÜRGECİ ZALİMLER İSTEMİYORLAR"

Çok kritik ve önemli bir sürecin hızla yaklaştığından bahseden; "Çok kritik ve önemli bir süreç hızla yaklaşmaktadır. Şu an tüm dünyanın gözü kulağı önümüzdeki bu seçimlerdedir. Dünya mazlumlarının yanımda duran, onlara ışık olan haksızlıklar karşısında dimdik duran, insiyatif kullanan güçlü bir Türkiye'yi, emperyalist güçler, sömürgeci zalimler istemiyorlar. İçeride ise egemenliği halka kaptıran vesayetçi zihniyet şu anki durumundan hiç de memnun değildir. Uğradığı başarısızlığı asla hazmedebilmiş değildir. Büyük hesaplaşmanın hazırlığını yapmaktadırlar. Gerek dışarıda gerekse içeride güçlü olabilmenin tek yolu halkı arkasına almış desteğini asla kaybetmeyen ve azaltmayan iktidar olacaktır.Milletimizin egemenliğine göz dikenlerin ümitlerinin kırılması için oylarımızı azami oranda arttırmamız, tarihi bir yükümlülük olarak karşımıza çıkmaktadır" diye bahsetti.

"BOLU'NUN DAHA GÜZEL YARINLARA KAVUŞMASI İÇİN HEDEFİMİZ 3-0 DİYORUM"

Bolunun daha güzel yarınlara kavuşması için hedeflerinin üç sıfır olduğunu anlatan Güz; " Geçen dönem kaybettiğimiz bir milletvekilliği maalesef hizmet getirme gücümüze büyük darbe vurmuştur. Bolunun daha güzel yarınlara kavuşması için hedefimiz 3-0 diyorum. Barış içinde bir dünya,daha güçlü bir Türkiye, hak ettiği konuma kavuşmuş bir Bolu için 3-0 diyorum. Bunu ben demiyorum, buradaki coşku,buradaki heyecan,buradaki hizmet aşkıyla dolmuş temiz yürekler söylüyor. Buradaki birlik beraberlik söylüyor" diye anlattı.

"YAPTIĞIM İSTİŞARELER NETİCESİNDE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLMAYA KARAR VERDİM"

Yaptığı istişareler neticesinde milletvekili aday adayı olmaya karar verdiğini açıklayan Güz; "Geçmişte birlikte büyük badireler atlattık. Dağ gibi engelleri bayram havasında aştık. Yapılamaz denilenleri yaptık. Tevazudan ödün vermedik. Sevgi azığımız,merhamet rehberimiz oldu. Bugün yine hep birlikte bir yola çıkmak, emek vermek, büyük başarılara imza atmak için sizlerle yaptığım istişareler neticesinde milletvekili aday adayı olmaya karar verdim. Gayret bizden, başarı Allahtandır. Bana verdiğiniz güç ve destek için tekrar teşekkür ediyor saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum. Yolumuz açık olsun, Hızır yoldaşımız olsun" diye açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2015, 09:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Remzi hoca
Remzi hoca - 6 yıl Önce

allah utandirmasin yolun açık olsun

Zekeriya Keskin
Zekeriya Keskin - 6 yıl Önce

i̇lkeli duruşunuzun daim olması dileğiyle hakkınızda hayırlısı ne ise o olur inşallah.

SIRADAKİ HABER

banner128