Güz kimin için “Konu Mankeni” dedi?

Ak Parti Bolu Milletvekili adaylarının açıklanmasına bir hafta kala aday adaylarından Avukat Mehmet Emin Güz, asın mensuplarıyla ir araya geldi. Tanju Özcan’ın 2-1 yapacağız açıklamasına karşın Güz, ilginç bir açıklamada bulunarak, “Tanju Bey 2-1 yapacağını söyledi. Burada benden daha ziyade CHP’deki 3. Sıra arkadaşım buna cevap vermesi lazım. Çünkü kendisini konu mankeni olarak mı çıkarıyor. Bunun cevabını onun vermesi lazım. Bizim hedefimiz 3-0’dır. 3-0’ın coşkusunu da görüyoruz” dedi.

Güz kimin için “Konu Mankeni” dedi?
Haber: Kasım ŞAHİN – Faruk ÇİDEM
Bolu Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Emin Güz düz basın toplantısında gazeteciler ile sabah kahvaltısında bir araya geldi. Güz geçtiğimiz gün Tanju Özcan’ın 2-1 yapacağız demesinin ardından topu Mehmet Burak Cop’a atarak kendisinin cevaplandırmasını istedi.

Bolu Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Emin Güz dün basın mensupları ile sabah kahvaltısında bir araya gelerek basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen basın toplantısında yapılan çalışmaları anlatırken “Milletvekilliği Aday Adaylığı yolunda bir sürece girdik. Bu süreç bizim için 7 Nisan itibari ile tamamlanacak. Çok az süre kaldı. Bu süreçte tüm aday adayı arkadaşlarımız ile birlikte kendimizi kamuoyuna tanıtmak ve destek almak için çalışmalar yürüttük. Bu çalışmalarda sizlerin çok yakın ve güçlü desteğini gördüm. Daha önce siyasetle uğraşan bir arkadaşınız olarak da bu samimiyet hiçbir zaman da eksilmedi. Kısaca özetlemek gerekirse öncelikle bütün teşkilatlarımızı aday adaylığına karar vermeden önce ziyaret ettim. Kendileri ile istişarede bulundum. Görmüş olduğum teveccüh üzerine aday adaylığı başvurusunda bulundum. Bu dönemde teşkilatlarımızın dostluğunu vefakârlığını ve kadirşinaslığını yakından yaşamanın mutluluğunu yaşadım. Aynı şekilde kendilerini daha önce olduğu gibi hep yanımda gördüm. “ dedi.

Güz sözlerine şu şekilde devam ederek Tanju Özcan’ın 2-1 yapacağı sözlerine de değinerek “Sivil toplum örgütlerini dolaştık. Sivil toplum örgütlerinde sıcak karşılamalar gördük. Hakikaten yıllar geçmesine rağmen dostlukların bitmediğini eksilmediğini arttığını müşade ettik. Milletvekilliği aday adaylığı sürecimde aday adayları arkadaşlarımızın tamamının son derece seviyeli sadece kendilerini ön plana çıkaran ve yıpratıcı bir tavır almayan tutumlarını gördük. Bu anlamda milletvekili aday adaylarımıza teşekkür ediyorum. Teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Sivil toplum örgütlerine teşekkür ediyorum. Tüm Bolu halkına teşekkür ediyorum. Özellikle bizi Bolu halkı ile buluşturan siz emekçi kardeşlerime siz basın mensuplarına teşekkür ediyorum. Tanju Bey 2-1 yapacağını söyledi. Burada benden daha ziyade CHP’deki 3. Sıra arkadaşım buna cevap vermesi lazım. Çünkü kendisini konu mankeni olarak mı çıkarıyor. Bunun cevabını onun vermesi lazım. Bizim hedefimiz 3-0’dır. 3-0’ın coşkusunu da görüyoruz“ diye konuştu.

BAŞKANLIK SİSTEMİNDEN YANAYIM

Dönemin Başbakanı ve şu an Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın, başkanlık sistemini getirmeye çalışması konusunda net tavır gösteren Güz, “Sonuna kadar Başkanlık siteminin arkasındayım” diyerek özellikle Göynük ve Mudurnu ilçelerinde turizm yatırımlarının artması gerektiğini ve bu ilçelere de turizm yatırımlarının arttırılması için elinden gelini yapacağını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2015, 20:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 6 yıl Önce

1+1+1=3 olur

EMEKLİ
EMEKLİ - 6 yıl Önce

sayın güz, siz sıralamaya girebilecek misiniz ? bu seferde ilk üçe giremezseniz , acaba o zaman ne diyeceksiniz. dereyi görüp paçaları öyle sıvazlayın derim.

bolu14
bolu14 - 6 yıl Önce

mert kardeşim sana aynen katılıyorum ama, sandık başındaki parti görevlilerinin oylarına sahip çıkmaları lazım. yoksa bunlar çalar, çırpar 3-0 yaparlar

misafir
misafir - 6 yıl Önce

güz şu desteklediğiniz başkanlık sistemi bu millete getirisi nedir milletin kazancı nedir anlatırsanız millet daha iyi anlar birde akp başında kalıpta neden başbakanlığa devam etmedi madem başkanlık sistemine hevesliydi neden cumhur başkanı olunca tutturdu başkan olacağım diye bu milletin hiç başka derdi yok boyna sizlerin egosunu tatmin edecek yazık yazık memleketi önce parsellediler başkanlık sistemini getirirlerse de memleketi bölecekler sanırım uyan türkiye oyuna gelme bu vatan hepimizin bundan başka türkün gidecek vatanı yok selamlar olsun herkeze

SIRADAKİ HABER

banner128