HADİSE HAYRANLARINI COŞTURDU

Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Hadise, önceki gün Highway Outlet Alışveriş Merkezi’nde yüzlerce hayranına mini konser vererek imza dağıttı. Cep telefonlarıyla fotoğraf çekmek için çabalayan hayranları hadisenin şarkısına da eşlik etti.

HADİSE HAYRANLARINI COŞTURDU

HABER: FARUK ÇİDEM

Türkiye’de pop müziğin güçlü sesi Hadise önceki gün hayranlarıyla Highway Outlet Alışveriş Merkezi’nde buluştu. Dakikalarca Hadise’nin sahneye çıkmasını bekleyen hayranları karşılarında sevilen sanatçıyı görünce alışveriş merkezinde alkış tufanı koptu. Hemen cep telefonlarına sarılan hayranlar defalarca fotoğraf çekti.

“Prenses” şarkısını söyleyen Hadise’ye yüzlerce hayranı eşlik etti. Sevilen sanatçıyla fotoğraf çektirebilmek için büyük çaba gösteren hayranlarına Hadise 1 saat boyunca imza dağıttı.

"RAMAZAN AYINDA SAHNELERDE OLMAYACAĞIM"

Mini konser öncesi basın mensuplarına röportaj veren Hadise, "Finike'de sahneden sonra hemen havalimanına geçip uçağa bindik. Eve gelmem zaten sabah 05.30'u buldu. 3 saatlik dinlenme ardından Bolu'ya hareket ettik. Ramazan ayında da çalışmayı tercih etmiyorum. Bu birkaç yıldır böyle ve bu bizim geleneğimiz. Ramazan ayını ailem ile birlikte geçirmeyi tercih ediyorum. O yüzden sahnelerde olmayacağım. Biraz uzak olacağım" dedi.

"YENİ KLİP GELİYOR"

Ramazan ayının ardından yeni bir klip çekeceğini açıklayan Hadise şunları söyledi; "Yeni albüm ile ilgili şu an bir şey söyleyemeyeceğim ama Ramazan ayından sonra yeni bir klip çalışmamız olacak. Onun için şimdi çalışıyoruz. Mekan çalışması yapıyoruz. Dansçılar ekleyip eklemememiz konusunda da konuşuyoruz. Ramazan ayından sonra öyle bir çalışmamız olacak."

Hadise, İngilizce albüm çıkarma projesinin hatırlatılması üzerine, "Hiç bir zaman böyle merak uyandırmak için konuşmalar yapmayı tercih etmiyorum. Bir şey tam final olmadan yorum yapmak istemiyorum. Ama bu konuda kendime göre bir takım çalışmalar başlattım" dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2016, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128