Halkın Umudu MHP

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Kader Garipoğlu seçim çalışmalarını Kılıçarslan Mahallesinde sürdürdü.

 Halkın Umudu MHP

Mahalle sakinlerini evlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Garipoğlu, gördüğü ilgi karşısında mutluluğunu dile getirdi.

Onların yürekleri en kutsal makamdır

Her gittikleri evde sevgiyle karşılandıklarını belirten MHP Milletvekili adayı Kader Garipoğlu; “Gittiğimiz her evde vatandaşlarımız bizlere büyük sorumluluklar yüklüyor. Onların sevgisi karşısında gururlandığımız kadar sorumluluğumuzun da arttığını fark ediyoruz. Vatandaşlarımız tüm ümidini MHP’ye bağlamış durumda. Bizler bu ümitlere boşa çıkartmamak adına gece gündüz çalışsak azdır. Onların bu tertemiz, yolsuzluk bulaşmamış sevgilerinin karşılığı olmak dünyanın en kutsal makamıdır” ifadelerine yer verdi.

Vergi var ama hizmet yok

Bolu’da kenar mahallelere gidildiğinde iktidar partisinin nasıl sınıfta kaldığını daha net bir şekilde gördüklerini dile getiren Garipoğlu; “Belediyelere rant sağlamak adına tüm köyleri mahalle yaptılar. Fakat bu kenar mahallelere nasıl hizmet getiririz diye hiç düşünmediler. Şimdi burada vatandaşlarımız belediyenin vergileriyle tanışmış ama hizmetiyle henüz tanışma fırsatını yakalayamamış. İşte bizim mücadele ettiğimiz bu rant zihniyetidir. Vatandaşlarımız MHP iktidarıyla birlikte bu rant düzeninde kurtulacaktır” cümlelerini kullandı.

AKP YE 1 VEKİL YETER 2 Sİ MHP OLSUN

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayı Kader Garipoğlu seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Gün içerisinde esnaf ve mahalle gezilerinde bulunan Garipoğlu, gece ev ziyaretleriyle sürdürdüğü çalışmaları sonrası yaptığı açıklamada 8 Haziran sabahı Bolu’nun ve tüm ülkenin çok farklı bir sabaha uyanacağını, söyledi.

 8 Haziran sabahı bambaşka bir Bolu olacak

Milliyetçi Hareket Partisinin ülke genelinde olduğu gibi İlimizde de büyük bir yükselişte olduğuna dikkat çeken Garipoğlu; “Biz gittiğimiz her yerde partimize karşı olan ilgiyi gördükçe 8 Haziran sabahı bambaşka bir Türkiye doğacağına olan inancımız artıyor. Tabi kalan 17 günlük süre içerisinde rehavete kapılmadan çalışmalarımızı tüm ciddiyetimizle sürdürmemiz gerekiyor. Tüm MHP teşkilatları ve aday arkadaşlarımız, yorulmadan, bıkmadan, usanmadan gece gündüz çalışmalarına devam ediyor. Bunun karşılığını da sandıkta göreceğiz” ifadelerine yer verdi.

MHP de hedef 2 Vekil

MHP’nin Bolu’dan en az 1 Milletvekili çıkartacağını belirten Kader Garipoğlu; “Biz seçim çalışmalarına başlarken, gerçekçi düşünerek 1 Milletvekili nasıl çıkartırız onun hesaplarını yapmıştık. Ama şimdi görüyorum ki, 2 inci Milletvekilimizi de Ankara göndermek için hesaplar yapıp daha yoğun çalışmamız gerekiyor. Vatandaşlarımızda böyle istiyorlar. Artık AKP’ye 1 Milletvekili yeter, 2 Milletvekilini MHP’den istiyoruz diyorlar. Bizde onların dualarına katılıyoruz. Hep birlikte göreceğiz inşallah 8 Haziran sabahı bambaşka bir Bolu olacak” cümlelerini kullandı.   HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2015, 19:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
mahmut
mahmut - 5 yıl Önce

hangi halkın umudu, kocaeli halkının umudu mu???

SIRADAKİ HABER

banner128