HAS Partililer törenle Ak Partili oluyor

Eski HAS Parti İl Başkanı Abdullah Uzun ve yaklaşık 30 eski HAS Parti üyesi Pazartesi günü AK Parti rozetini takıyor. AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın “AK Parti’nin toplumun her alanında kucaklayıcı birlik siyaseti...

HAS Partililer törenle Ak Partili oluyor

Eski HAS Parti İl Başkanı Abdullah Uzun ve yaklaşık 30 eski HAS Parti üyesi Pazartesi günü AK Parti rozetini takıyor. AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın “AK Parti’nin toplumun her alanında kucaklayıcı birlik siyaseti izlemesi, AK Parti’yi hem büyütmüş, hem de Türkiye’nin birlik ve bütünlüğünün sigortası haline getirmiştir. Eski Has Parti teşkilatı, Pazartesi günü AK Parti ailesine katılacaklar” şeklinde konuştu.

 

Has Parti’nin kapatılıp, Genel Başkan Numan Kurtulmuş’un AK Partiye geçmesinden sonra, eski HAS Parti İl Başkanı Abdullah Uzun ve beraberindeki Parti üyeleri Pazartesi günü yapılacak törenle AK Parti İl Teşkilatı’na geçecek. Pazartesi günü İl Kültür Müdürlüğü Toplantı salonunda gerçekleşecek rozet takma töreninde Has Parti eski İl Başkanı Abdullah Uzun ve yaklaşık 30 eski Has Partili AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın tarafından takılacak olan AK Parti rozeti ile birlikte resmen AK Parti Bolu İl teşkilatına geçecekler. Saat 17:00’de gerçekleştirilecek olan ve Bolu halkının da davet edildiği törenle ilgili olarak AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın açıklamalarda bulundu. ‘Bu süreç inşallah Türkiye’ye ve Bolu’muza hayırlara vesile olur’ şeklinde konuşan İl Başkanı Ömer Sayın, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “AK Parti’nin toplumun her alanında kucaklayıcı birlik siyaseti izlemesi, AK Parti’yi hem büyütmüş, hem de Türkiye’nin birlik ve bütünlüğünün sigortası haline getirmiştir. Bilindiği gibi HAS Parti fesh edilerek eski Genel Başkan Sayın Numan Kurtulmuş “Büyük Türkiye’nin inşası adı altında” AK Parti’nin saflarına katıldı. Pazartesi günü de AK Parti Bolu İl Teşkilatımıza eski Has Parti İl Teşkilatından yaklaşık 30 Has Partili arkadaşımız gerçekleştireceğimiz bir tören ile aramıza katılacaklardır. Ben şimdiden aramıza katılacak olan eski Has Parti İl teşkilatındaki arkadaşlara teşekkür ediyor, aramızda görmekten mutluluk duyuyorum. Bu süreç inşallah Türkiye’ye ve Bolu’muza hayırlara vesile olur” AK Partinin, girdiği her seçimde oylarını daha da arttırarak gücüne güç kattığını ve daha da büyüdüğünü belirten İl Başkanı Sayın, Has Parti’nin kapatılmasıyla başlayıp, eski HAS Parti üyelerinin AK Parti ailesine geçmesiyle devam eden bu süreci, ‘AK Parti’nin 2023 hatta 2071 vizyonunu gerçekleştirmek adına atılan önemli bir adım ve bir bütünleşme süreci’ olduğunu ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128