Hasan Kanca’ya büyük şok!

Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi  Hasan Kanca’nın evine giren maskeli hırsızlar, çok büyük bir soygun yaparak sırra kadem bastılar.       Bu sabaha karşı sabah namazı vaktinde yaşanan...

Hasan Kanca’ya büyük şok!

Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi  Hasan Kanca’nın evine giren maskeli hırsızlar, çok büyük bir soygun yaparak sırra kadem bastılar.
      Bu sabaha karşı sabah namazı vaktinde yaşanan hırsızlık olayında, Hasan Kanca’nın Kılıçaslan Mahallesi Mevkii’ndeki villasına giren maskeli hırsızlar, Kanca’nın montunun cebindeki otomobilin anahtarını, 10 bin tl nakit ve buldukları altın ve mücevherlerle birlikte 2 adet ruhsatlı tabancasını da aldılar.

       400 bin tl değerinde Mercedes’i de çaldılar.
       Evin altındaki garajda bulunan, Hasan Kanca’nın yeni aldığı 06 AB 1461 plakalı 350 cdi siyah renkli son model Mercedes marka otomobili çalıştırıp dışarı çıkan maskeli hırsızları, bu sırada balkona çıkan Hasan Kanca’nın eşi gördü. Kanca’nın eşi ilk etapta arabayı götüren kişinin eşi olduğunu sandı. Fakat odaya girdiğinde eşinin yattığını görünce, hemen eşi Hasan Kanca’yı uyandırdı. Hasan Kanca hemen telefona sarılarak polisi aramak istedi. Fakat önceden tedbir alan hırsızlar, evin kablolu telefon bağlantlarını kesmişler ve evdeki cep telefonlarını da almışlardı. Karşı komşusundan yardım isteyen Kanca, soyulduklarını belirterek, acele 155'i aramalarını istedi. 

Hırsızlık olayının hemen akabinde, alarma geçen polis ekiplerinin, henüz çalıntı Mercedes ile birlikte kaçan hırsızların izine ulaşamadıkları belirtildi. Hırsızların, Mercedes'i kapalı kasa bir kamyona yükleyerek kaçtıkları tahmin ediliyor.    

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124