Hasta Ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz her hafta Perşembe günleri gerçekleştirilen ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında bu hafta 5 aileyi evlerinde ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde genç yaşta hayata veda eden İlker...

Hasta Ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz her hafta Perşembe günleri gerçekleştirilen ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında bu hafta 5 aileyi evlerinde ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde genç yaşta hayata veda eden İlker Esen’in ailesine de başsağlığı ziyaretinde bulunan Yılmaz, acılı aileye başsağlığı diledi.

 

Başkan Yılmaz ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında 5 aileyi ziyaret etti.Her hafta Perşembe günleri gerçekleştirilen ‘Hasta Ziyaretleri’nde Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a bu hafta, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Deligöz ve Ak Parti Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Nesrin Demirel’de eşlik etti. İlk olarak Sağlık Meslek Lisesi’nde davet üzerine gerçekleştirilen sabah kahvaltısına katılan Başkan Yılmaz, öğretmenlerle sohbet etti. Kahvaltının ardından Gölyüzü Mahallesi’nde bulunan 1 nolu Sağlık Ocağı’na muayene için gelen hastaları ziyaret eden Yılmaz, hastalara ayrı ayrı geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Başkan Yılmaz, daha sonra geçtiğimiz günlerde genç yaşta hayata gözlerini yuman İlker Esen’in ailesine başsağlığı ziyaretinde bulundu. Duygu dolu anların yaşandığı ziyaret esnasında konuşan Başkan Yılmaz; “İlker sevdiğimiz, saygılı ve çok dürüst bir gençti. Allah onu erken yaşta yanına aldı. Hepimiz ölümü göreceğiz ama erken yaşta kaybettiklerimizin acısı daha da büyük oluyor tabi ki fakat şu anda bizim yapmamız gereken şey bol bol dua etmek. Allah mekânını cennet eylesin ve sizlere de sabır versin.” şeklinde konuştu. İlker Esen’in ailesine gerçekleştirilen başsağlığı ziyaretinin ardından 4 aileyi evlerinde ziyaret eden Başkan Yılmaz, bütün hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu ve ihtiyacı olan vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması noktasında talimat verdi. Son olarak İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedavi gören hastaları da ziyaret eden Başkan Yılmaz, tüm hastalara ayrı ayrı geçmiş olsun dileklerine bulundu.

 

‘’Asfalt, kaldırım kolay iş, biz asıl Bolu’nun geleceğini ilgilendiren işler yapıyoruz’’

Hasta ziyaretlerinin ardından Erpiliç Genel Merkez Binası’nda çalışan personelle öğlen yemeği yiyen Başkan Yılmaz, onlardan gelen soruları yanıtladı. Bolu Belediyesi’nin çalışmaları ile ilgili merak edilen konular hakkında açıklama yapan Başkan Yılmaz; “Allah bize dünyada eşi benzeri ender görünebilecek bir şehir vermiş. Şimdi biz şunu yapıyoruz, Allah’ın bize bahşettiği bu muhteşem doğa ile şehrin içini bir bütün haline getirmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımıza zaman zaman çok çileler çektirmiş olabiliriz fakat bu işler sanıldığı gibi bir anda olmuyor. Yavaş yavaş Bolu’nun çehresinin tamamen değiştiğini ve yemyeşil doğası ile şehrin içinin bir bütün haline geldiğini göreceksiniz. Kaldırım yapmayı, asfalt atmayı her belediye başkanı becerir bunun için çok akıllı ya da çalışkan olmaya gerek yok. Ben bu işlerden ziyade Bolu’nun geleceği ile ilgili son derece önem arz eden işler yapıyorum ve bu işleri de herkes cesaret edip yapamaz. Biz başımızı taşın altına koyduk yapıyoruz ve sonuna da yaklaştık. Asfalttır, kaldırımdır bunlar çok önem arz eden veya yapılamayacak işler değil.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128