Hastane bahçesinde inanılmaz olay…

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi Acil kısmının otoparkında bulunan bir aracın 4 lastiği bıçakla kesilerek patlatıldı. Araç sahibi, aracının lastiklerini patlatan kişiyi tahmin ettiğini ve hakkında şikayetçi olduğunu söyledi.

 Hastane bahçesinde inanılmaz olay…

Haber: KASIM ŞAHİN

Olay dün saat 11.30 sıralarında Köroğlu Ünitesi Acil kısmının otoparkında meydana geldi. 07 LAR 29 plakalı aracını akşamları sürekli olarak olay yerine çektiğini belirten araç sahibi Fatih Çelen, “Bu işi kimin yaptığını tahmin ediyorum. Aramızda husumet bulunan birisi var ve bu işi kesinlikle o yapmıştır. Onun yüzünden aracımı hep hastanenin bahçesine çekiyordum” diye konuştu.

07 LAR 29 plakalı aracın sahibi Çelen, kameraların aracını gördüğü bir yerde 4 lastiğinin bıçakla kesilmek suretiyle patlatılmasını büyük bir cesaret olarak da değerlendirerek, “Aracımı kameraların bulunduğu yere çekiyordum hep. Ama, bu işi kimin yaptığını biliyorum. Görevli polis memurlarına da şahsın ismini verdi. 4 lastiğimin değeri 800 TL birde buna 200 TL çekici parası eklenecek. Bin lira zarara uğradım. Şahsın yakalanıp cezalandırılmasını istiyorum. Kendisi hakkında şikayetçiyim” dedi. Olay yeri İnceleme Bürosu da araç üzerinde incelemede bulunurken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.  

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2015, 20:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ümit
Ümit - 5 yıl Önce

lastik değerini abartmis ama yinede geçmiş olsun.

SIRADAKİ HABER

banner128