Hastaneyi yasa boğan ölüm

AİBÜ İzzet Baysal Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Hayriye Koç, geçirdiği kalp krizi sonrası hayata gözlerini yumdu.

Hastaneyi yasa boğan ölüm

Haber: Erdal Tanrıverdi

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde yapılan cenaze töreni yapıldı. Hayriye Koç’un cenaze törenine çok sayıda mesai arkadaşı ve ailesi katıldı. Kalp krizi sonucu vefat eden Hayriye Koç’un cenazesi 21 Aralık Salı günü Mudurnu Göncek Köyü Demirciler Mahallesi camiin de kılınacak öğle namazına müteakip cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

“BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ”

Bolu Fizik Tedavi Hastanesi tarafından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi: “Hastanemizde Koruma ve Güvenlik görevlisi olarak görev yapan Hayriye Koç vefat etmiştir. Hastane bahçesinde yapılan cenaze törenine ailesi ve  mesai arkadaşlarının katılımlarıyla Hayriye KOÇ son yolculuğuna uğurlandı. Kendisine Allah'tan rahmet acılı ailesine ve çalışma arkadaşlarına başsağlığı dileriz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128