Hayırsever işadamı Yaşar Çelik ile vakfından sağlığa takdir ve teşekkür

Hayırsever işadamı Yaşar Çelik, Köroğlu İzzet Baysal Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti. Gerekli tetkikleri başarıyla tamamlanan hayırseverin sağlık durumunun iyi olduğunun anlaşılması üzerine Yaşar Çelik Vakfı hastane yönetimi ve çalışanlarına teşekkür etti.

Hayırsever işadamı Yaşar Çelik ile vakfından sağlığa takdir ve teşekkür

Haber: Semih BAYKAL

 Büyük hayırsever İzzet Baysal'ın izinden giderek, Bolu'ya birbirinden önemli büyük yatırımlar kazandıran hayırsever işadamı Yaşar Çelik, Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği çatısı altında sağlık hizmeti veren Köroğlu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi'nde sağlık kontrolünden geçti. Gerekli tetkikleri başarıyla tamamlanan hayırseverin sağlık durumunun iyi olduğu anlaşıldı.

Yaşar Çelik Vakfı ismini taşıdığı büyük hayırsevere verilen sağlık hizmeti sonrası yaptığı açıklamada, Bolu'nun TÜİK sıralamalarındaki Türkiye 2'nciliği başarısına vurgu yaparak, hastane yönetimi ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Hayırsever işadamı Yaşar Çelik ise açıklamalarında, Köroğlu Ünitesi'nde aldığı sağlık hizmetinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Geçmişte İstanbul'da çeşitli özel hastanelerde sağlık hzimeti aldığını belirten hayırsever, Köroğlu Ünitesi'nde de özel hastane kalitesinde hizmet verildiğini dile getirdi.

Çelik açıklamasında, “Bolumuz yanı sıra bölgemize üstün hizmetler veren bu hastanemizde emeği olan Baysal Ailesi ve Vakfına, çalışkan ve kadirşinas sağlık kadrolarının kurulmasına destek olan devlet büyüklerimize, Başhekim Muhammed Emin Demirkol'a, Dr. Burçin Balaban'a ve hastane çalışanlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Çelik, Köroğlu Ünitesi'ndeki sağlık kontrollerinin ardından Yeniçağa eski Belediye Başkanı torunu Ahmet Kızıltan ile objektiflere poz vererek, üniteden ayrıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2016, 19:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 5 yıl Önce

yanına özel hostes verildiyse yaşından dolayi diğer yaşlılarında önüne gecirildiyse memnun kalmıştır.sağlığının iyi olması memnuniyet verici tabiki

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124