Hayırseverler Aşevi'ni Unutmadı

Bolu Belediyesi Aşevi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kurban Bayramı'nda hayırsever Boluluların kurban paylarını kabul etti. Bolu Belediyesi Aşevi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kurban Bayramı'nda hayırsever Boluluların kurban paylarını...

Hayırseverler Aşevi'ni Unutmadı

Bolu Belediyesi Aşevi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kurban Bayramı'nda hayırsever Boluluların kurban paylarını kabul etti.

Bolu Belediyesi Aşevi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kurban Bayramı'nda hayırsever Boluluların kurban paylarını kabul etti. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, bayram boyunca İmarethane Tesisi'ni ziyaret etti. Burada personel ile bayramlaşan Başkan Yılmaz, çalışmalar ile ilgili Kültür Sosyal İşleri Müdürü Güler Mert'ten bilgiler aldı. Başkan Yılmaz, kurban paylarını aşevine bağışlayan vatandaşlara teşekkür ederek, "Fakirlerin düşünüldüğü, hiç et yiyemeyenlerin kurban bayramı dolayısıyla sofrasında et yediği bir gün. Bolu Belediyesi yıl boyunca fakirlere yemek veriyor. Şu anda da hamiyet sever Bolulular kurban paylarını bağışlıyorlar. Onları da biz burada temizleyip şoklayıp günü geldiğinde yemeklerimizde yıl boyunca değerlendiriyoruz. Allah herkesin kurban bayramını mübarek etsin. Herkesin bereketini arttırsın. Hayırsever Bolululara tekrar şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124