Hedefleri delik deşik ettiler…

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan tüm personel 2015 yılı Bahar Atışlarını Bolu Dağı Polisevi atış poligonunda gerçekleştirdi. Atışlara katılan polisler hedefleri delik deşik ederken, MP5 ve tabancalarla her görevli 25’er mermi harcadılar.

 Hedefleri delik deşik ettiler…

Haber: Kasım ŞAHİN

Her yıl Bahar ve Kış atışları olmak üzere 2 defa gerçekleştirilen atışların ilki Bahar atışları olarak Bolu Dağı Polisevi Atış Poligonunda yapıldı. Eğitim Şube Müdür Yardımcısı Emniyet Amiri Birsen Çınar Han ve atış eğitmeni komiser Veli Biçer gözetiminde tabanca MP5’lerle atış yapan polisler 25 ve 50 metreden yaptıkları atışlarla ne kadar çok kabiliyetli olduklarını gösterdiler.

Bolu İl Emniyet müdürlüğünde görev yapan üst ev alt rütbeli tüm polisler Bolu Dağı Polisevi Atış poligonuna gelerek sahtan akşama kadar eğitimcilerin gözetiminde 25’e mermi harcayarak atışlarını yaptılar. Hem pratiklerini geliştiren, hem de silahlarının kontrolünü yapmış olan emniyet mensupları diğer yandan stres atmış oldular. Yapılan atışlar sonrası personelin büyük başarı gösterdiği gözlemlendi.


Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2015, 18:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128