Hedefteki isimden özel açıklama

AK Pati İl Başkan Vekili Melih Demirci hakkında basına yansıyan 17 – 25 Aralık paylaşımları haberleri hakkında gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Demirci, “yürütülen kampanya kirli bir oyun” dedi.

   Hedefteki isimden özel açıklama

Haber; GÖNÜL OLUTÜRK

Dün akşam saatlerinde yerel basınla başlayın sabah ulusal basına yansıyan hükümeti eleştiren sosyal medya paylaşımları nedeniyle hedefe haline gelen AK Parti İl Başkan Vekili Melih Demirci, “İl Başkanımız Nurettin Doğanay ile başlayan ve şahsımla devam eden bir çirkin süreçle karşı karşıya bulunduğumuzu esefle görüyorum. Senelerdir partimize ve ülkemize hizmet eden bir nefer olarak çalıştığım teşkilatlarım ve genel merkez yöneticilerim beni bilir. Parti içi eleştiriyi her zaman edep, hakkaniyet, nezaket ve adalet sınırları içinde yapmayı başarmış biri olarak her zaman kendim dahil her konuda yapıcı eleştirilerime devam edeceğim. Kendimizi eleştirmezsek doğruyu bulmamızın mümkün olmayacağı bilinciyle parti disiplini içerisinde üstlendiğim her görevi layığı ile yerine getirmek için gayret içerisindeyim. Dün geceden bu yana hakkımda yürütülen karalama kampanyası ile ilgili olarak bugün Genel Merkezimize bilgi ve belgeleri sunarak tarafımıza bir yol haritası çizilmesi için arzda bulunacağım. Bu noktada AK Parti Genel Merkezinin ne diyeceği bizim için belirleyeceği olacağından konuya ilişkin daha fazla bir şey söylemek yersiz olacaktır. Sadece Nurettin Doğanay ile başlayan ve şahsımla devam eden bu onursuz saldırıları yapanlara hakkımı helal etmediğimin bilinmesini istiyorum” şeklinde konuştu.

AK Pati İl Başkan Vekili Melih Demirci’nin bugün Ankara’ya giderek konuya ilişkin genel merkezi bilgilendireceği ve yarın genel merkez kararı doğrultusunda bir açıklama yapacağı öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 12:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ak Partili
Ak Partili - 4 yıl Önce

yapma melih yapma, kimi kandırıyorsun? sen değilmisin belediye konularında ve hükümetle ilgili 17-25 aralık sonrası twit atan. hiç olmazsa davanın arkasında dur! timsah gözyaşları yakışmıyor

bolulu
bolulu - 4 yıl Önce

kapiniza gelip biz fetocu degiliz.hic isimiz olmadi dedigimizde bize gulerek cevap verdiniz cok sukur biz aklandik.rabbim bize yasattiklarini sizlere ve ailenizede yasatsin.yasatsinki gercek dava adamlarina fetocu iftirasi attiniz.ve bu olaya sesiz kaldiniz.allah buyuk herkes ettigini cekecek.

ak partili2
ak partili2 - 4 yıl Önce

adam istifa etti. bunlarda yalandan haber yapıyo...

Sözde akpartili
Sözde akpartili - 4 yıl Önce

madem bunları bilşyodum 2013 ten beri nerdendinnn adam 2013 ten beri yönetimde yada söz sahibi neden şimdiye kadar gık demedin yoksa sendemi kumpascısın

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124