‘’Helal kazanç kutsaldır‘’

Ege pasajının 20.kuruluş yıldönümü kutlaması cumartesi günü saat 11.00 de halka açık olarak büyük bir coşkuyla kutlandı. Ege pasajı 20 yıl önce 60 iş yeri ile kurulmuş olup, o günden bu güne 6 tane işyeri değişmeden ayakta kalmayı başardı. Bu 6 iş yeri sahibine Belediye Başkan Vekili Necip Çarıkçı ve Vali Ahmet Zahteroğulları tarafından plaket verildi.

‘’Helal kazanç kutsaldır‘’
Haber: Okay ÖZCAN

Armelit halk oyunları gösterisi ile başlayan açılış, plaket töreninden sonra Bolu valisi Ahmet Zahteroğulları’nın günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam etti.

Zahteroğulları, dünyada alın teri ile kazanılmış, helal kazancı yemekten daha güzel, tatlı bir şey yok. Pasajın 20 yıl ayakta kalmasının sırrının helal kazanç, sabır ve alın teri olduğunu konuşmasında özellikle belirtti. Daha sonra Zahteroğulları pasaj esnafını tek tek ziyaret ederek tebrik etti.

Ziyaret esnasında Elazığlılar Derneğinin Vali Ahmet Zahteroğulları’nı klarnet ve gitar eşliğinde karşılamaları valiyi mutlu etti. Çalıp söylenen şarkılara kendisi de eşlik ederek pasajın 20. Yıl kutlamasına ayrı bir güzellik kattı. 

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2014, 12:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ad soyad
Ad soyad - 6 yıl Önce

açik olan pasaji yeni̇den mi̇ açtilar şi̇mdi̇?

SIRADAKİ HABER

banner128