Hem sağlık hem de doğa için el ele verdiler…

İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üniversite Ünitesinde yapılan fidan dikme etkinliğinde 100 adet ladin, 70 adet süs bitkisi fidanı toprakla buluşturuldu. Etkinlik ilerleyen günlerde de 80 adet meyve ağacının dikimi ile devam edecek.

 Hem sağlık hem de doğa için el ele verdiler…

İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastane Yöneticiliği, Orman Genel Müdürlüğü ve İ.B. Anadolu Sağlık Meslek Lisesi tarafından düzenlenen etkinliğe Orman İşletme Müdürü Kemal YILDIZ, Mili Eğitim Şube Müdürü Erol KORKMAZ, hastane personeli ve  Gölyüzü Sağlık Meslek Lisesi 10. Sınıf öğrencileri katıldı.

 

Hastane Yöneticisi Gönül CANPOLAT yaptığı konuşmada, “Yeni Hastanemizin bahçesini ağaçlandırmak bizim için çok büyük bir rüya idi.  Toplum Projesi kapsamında Fidan dikme etkinliğine verdikleri destekten dolayı Orman Müdürlüğüne, Bolu Belediyesine,  Milli Eğitim Müdürlüğüne, İ.B. Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Proje öğretmenleri Selma DEMİREZ,  Meliha UYANIK ve öğrencilerine çok teşekkür ederim. İlerleyen günlerde personelimizin kendi ve yakınları için dikeceği meyve ağaçları ile yeşil seferberliğimiz devam edecektir.” ifadelerini kullandı. Ayrıca düzenlenen etkinliğe hastalar ve yakınları tarafından büyük ilgi gösterildi. HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2015, 20:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128