Highway hizmete devam ediyor

Bolu Dağı A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı tarafından yapılana yazılı açıklamada, tesislerin aralıksız olarak hizmet verdiğini ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermediği belirtildi.

Highway hizmete devam ediyor

Haber: Kasım ŞAHİN

Vatandaşların her geçen gün Highway alış veriş merkezine daha çok ilgi gösterdiğini dile getiren AVM yönetimi, kurulduğu günden bu yana sadece Bolulu vatandaşlara değil güzergahtan geçen binlerce kişiye hizmet veren Highway, her geçen gün daha da ilgi odağı oluyor açıklamasını yaptı. Son günlerde şirket hakkında çıkan bir takım spekülasyonlara karşın bir açıklama yapan Bolu Dağı İnş. Turz. San ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu, “ Şirketimizin TMSF’ye devredildiği yönünde kamuoyunu yanlış bilgilendirilen gerçeğe aykırı ve kişilik haklarına saldırı, suç isnadı ve hakaret niteliği taşıyan ve saygınlığını zedeleyici bir haberler yer almıştır. Bu çerçevede; kamuoyunun doğru bilgilendirilmesini sağlamak üzere, aşağıdaki açıklamanın yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur.

Şirketimizin haberlerde bahsedilen örgüt ve herhangi bir illegal yapı ile ilgisi bulunmamakta olup söz konusu haberin içeriğinde belirtildiği gibi 677 sayılı KHK 6. Mdsi gereğince örgüt ile ilgisi bulunduğundan bahisle TMSF’ye devredilmiş değildir. Şirketimiz Bolu ve ülke çapında da saygın, itibarlı ve tanınan bir şirket olup kamuoyu önünde küçük düşürücü, yıpratıcı ve saygınlığını zedeleyici nitelikte haber yapılarak algı yönetimi yoluyla itibari zedelenmeye, ekonomik ve ticari olarak zarara uğratılmaya çalışılmıştır. Ülke gündemini ilgilendiren bir terör örgütü ile ilgili olduğu algısını yaratarak açıkça suç isnadı niteliği taşıyan bu iddiaların hiç bir araştırma ve incelemeye gerek görmeyerek bu şekilde haber yapılmasını uygun değildir” denildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2016, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128