Highway Panayırı Başlıyor

Eski panayırları yeniden canlandırmak isteyen Highway Outlet AVM, büyük bir açılışa hazırlanıyor. 22 Eylül Cumartesi günü başlayacak olan Highway Panayırında hem eğlence hem de ucuzluk yer alıyor. Çocuk...

Highway Panayırı Başlıyor

Eski panayırları yeniden canlandırmak isteyen Highway Outlet AVM, büyük bir açılışa hazırlanıyor. 22 Eylül Cumartesi günü başlayacak olan Highway Panayırında hem eğlence hem de ucuzluk yer alıyor. Çocuk eğlence oyunlarından büyük ucuzluklara ve yöresel ürünlere kadar eğlence ile ucuz alışverişin olacağı panayır, 14 Ekim’e kadar 22 gün 22 gece devam edecek.

Bolu Highway Outlet AVM, düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekliyor. Cumartesi günü başlayacak olan Ucuzluk, eğlence ve yöresel lezzetlerin ve ürünlerin yer aldığı panayır, 14 Ekim’e kadar 22 gün 22 gece devam edecek.

Ucuz alışveriş

Panayıra katılan tüm mağazalar, işyerlerinin önüne açacakları çadırlar ile büyük indirimler eşliğinde ürünlerini halkın beğenisine sunacak. Eski panayırlarda yer alan ve vatandaşların büyük ilgisini çeken alışveriş kültürünü yeniden harekete geçirmek için planlanan ürün çadırlarında istediğiniz ürünleri büyük ucuzluklar eşliğinde alabileceksiniz.

Eğlence

Highway Panayırında ucuz alışverişin yanında çocuklar da unutulmadı.  Siz alışverişinizi yaparken çocuklarınız da birbirinden eğlenceli oyuncaklar ile oynayabilecek. Alışveriş merkezinde yer alan ve bünyesinde deneyimli öğretmenlerin yer aldığı Çocuk Kulübü’ne çocuklarınızı bırakabileceğiniz gibi şişme kaydırak ve tırmanma duvarı ile de çocuklarınız ile gülecek ve eğleneceksiniz.

Köy Pazarı

Highway Panayırı’nda yöresel ürünler de unutulmadı. Bu pazarda tereyağından, ev makarnasına, yöresel kıyafetlerden köftere kadar birçok lezzeti de bulacaksınız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128