Highway Panayırı Bolu’dan tam not aldı

14 Ekim’e kadar sürecek olan Highway Panayırı başladı. Cumartesi günü başlayan ve eski panayırların tekrarı niteliğinde olan etkinlik büyük beğeni topladı.    Geçtiğimiz Cumartesi günü...

Highway Panayırı Bolu’dan tam not aldı

14 Ekim’e kadar sürecek olan Highway Panayırı başladı. Cumartesi günü başlayan ve eski panayırların tekrarı niteliğinde olan etkinlik büyük beğeni topladı.

 

 Geçtiğimiz Cumartesi günü başlayan ve daha başladığı gün vatandaşların büyük ilgisini çeken Highway Panayırı devam ediyor. 14 Ekim’e kadar sürecek olan panayırda ucuz ürünler, animasyon gösterileri ve yöresel ürünler pazarı yer alıyor. Düzenlenen etkinlikle ilgili bilgiler veren Highway Outlet Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Umur, Bolu ve Düzceli vatandaşları panayıra ve eski panayırları hep beraber yaşatmaya davet etti. Umur, “Panayır geleneği geçmişten beri bizlerde olan bir kültür. Bu kapsamda insanlarımızın panayıra karşı bir özlemin olduğunu keşfettik. Yaptığımız araştırmalarda gençliği, çocukluğu bu bölgede geçen insanların panayır özlemini hissettiğimizde büyük şehirlerde yapılan Shopping Fest yerine bizde panayır düzenleyelim istedik. Üç hafta boyunca halkımız ucuza alışveriş yapabilecek.” dedi. Bu etkinliğin sadece alışveriş panayırı değil bir eğlence panayırı olduğunu da sözlerine ekleyen Umur, vatandaşların panayıra gelebilmeleri için ücretsiz servisler olduğunu söyledi.  Umur, “Alışveriş merkezimizin bünyesinde Bolu ilçelerinin pazarları da açıldı. Bolu’nun geleneksel ürünleri de bu pazarlarda satılıyor. Aynı zamanda çocuklarımıza yönelik eğlence aktiviteleri de düzenledik. Kaykay, tırmanma duvarı gibi panayıra özel aktiviteler hazırladık. Aynı zamanda panayır süresince animasyon gösterilerimiz de yer alıyor. Bolu ve Düzce halkımızdan ilgi bekliyoruz. Hem Bolu’dan hem Düzce’den ücretsiz servislerimiz de vatandaşlarımızı buraya getirip, geri götürecek” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128