HIGHWAY’DEN REKOR BÜYÜME

Avrupa'nın en büyük otoyol üzeri alışveriş merkezi olma unvanını koruyan Highway Outlet, 2014 yılında 12 ayda cirosal olarak %38 büyüyerek yeni bir rekora daha imza attı. Yılın son ayını ise %48,61 cirosal büyüme ile kapatan Highway, 2015'te ise %25 büyüme hedefliyor.

HIGHWAY’DEN REKOR BÜYÜME
Bolu Dağı A.Ş. bünyesinde hizmet veren  Highway Outlet'te 2014 yılı beklentilerin üzerinde geçiyor. Cirosal bazda, metrekare bazında ve kişi girişleri bazında büyüyen Highway Outlet, bünyesine kattığı yeni birimleriyle de ziyaretçilerinin beğenisini katladı.

Ekonomik Veriler Yüz Güldürdü
2014 yılı 12 ayı verilerini açıklayan Highway Outlet AV
M, cirosal bazda tüm AVM'de %38 büyüdü. AVM'nin doluluk oranın %96lara çıktığı 2014 yılında AVM'ye aralarında KFC, LTB gibi dünyaca ünlü markalarında bulunduğu 12 ulusal ve uluslararası marka yeni mağaza açtı. AVYM ziyaretçilerinde büyük artışın gerçekleştiği 2014 yılında Highway Outlet 12 ayda 9.263.986 kişiyi ağırladı.

Yatırımlar
2014 yılı içerisinde Sinema, Çocuk oyun merkezi ve gençlik merkezi gibi yatırımları ile ziyaretçilerine bir yaşam merkezi hizmeti veren Highway, 2015 yılında ise farklı yatırımları ile ziyaretçilerini memnun edecek. 1000 yatak kapasiteli termal kongre oteli yapımına başlayacak olan Bolu Dağı A.Ş. bölge turizmine de büyük oranda katkı sağlayacak.

Etkinlikler & Konserler
2014 yılında yüzlerce ücretsiz etkinliği ziyaretçilerine sunan Highway Outlet her hafta sonu özellikle minik ziyaretçilerini sevindirdi. Bol bol çocuk tiyatrosu ve atölye etkinliklerinin yapıldığı AVYM'de Pepe, Caillou, Niloya, Keloğlan ve Şirinler gibi çocukların çok sevdiği karakterlerde yer aldı. Gençler ve yetişkinler içinde bol bol imza günü ve konser düzenleyen Highway, Atiye, Oktay Usta, Soner Sarıkabadayı, Fettah Can gibi dev isimleri ücretsiz olarak ziyaretçileri ile buluşturdu. 2015 yılında da tüm ziyaretçileri için bol bol etkinlik sunacak olan Highway, yine her yaştan misafirini mutlu edecek.

Doğum günlerinin yeni adresi
2014 yılında revize ettiği çocuk oyun alanı ile yeni bir eğlence merkezi yaratan Highway artık doğum günleri içinde vazgeçilmez oldu. Highland eğlence merkezinde düzenlenen doğum günlerinde çocuklar hem dilediğince oyuncaklarla eğleniyor hem de palyaçolarla dans edip oyunlar oynayabiliyorlar. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2015, 19:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128