banner120

HighWay’i Tercih Edenler

HighWay Outlet bulunduğu stratejik konumu ve sağladığı üstün hizmetler nedeniyle ünlü simalar tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Yolculuk sırasında mola veren Yeliz Yeşilmen ve ailesi HighWay Outlet ’i tercih eden ünlüler kervanına katıldı.

 HighWay’i Tercih Edenler

Emel Sayın Mehmet Ali Erbil gibi ünlü simaların rol aldığı Aşkım Aşkım dizisi ile yıldızı parlayan Yeliz Yeşilmen ailesi ile birlikte HighWay Outlet Mengen Sofrasında yemek yedi. Kısa bir röportaj yaptığımız Yeşilmen AVM hakkında; ‘’HighWay’e bir kere daha gelmiştim. İstanbul’dan Adana’ya giderken. Buraya gelip alışveriş yapmıştım. HighWay’i çok beğendim. Otobanda böyle bir yerin olması arada hem mola vermek hem de kafa dinlemek için çok güzel. Ben seviyorum zaten AVM ’leri. Buranın otoban üzeri olması çok güzel.’’ dedi.

Şuan Adana Altın Koza Film Festivali’nin yönetim Kurulu Üyesi olan Yeşilmen yıl boyunca Adana Büyük Şehir Belediyesinin etkinliklerini yapıyormuş. Ayrıca televizyon programı yapmayı düşünen Yeşilmen teklifleri değerlendirdiğini dile getirdi. Yeşilmen; ‘’Her dönem yoğun geçiyor. İki üç şehirde de yaşayınca haliyle daha yoğun ve meşakkatli oluyor. Şuan her iki şehirde de yaşıyoruz. Televizyona dizi anlamında Asya büyüdükten sonra dönebilirim. Fakat sinema filmini daha çok istiyorum. Zaten ticaret siyaset hepsi bir arada yürütüyorum. Benim aile yapıma uygun her projede yer alırım. Onun dışında kızım Asya ile geçiyor daha çok vaktimiz. Asya, Adana, İstanbul arası mekik dokuyorum. ‘’ dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2014, 19:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
orhan özgören
orhan özgören - 7 yıl Önce

saçma haber

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124