Hizmet kalitesi her şeyden önce gelir

Hastaneler Birliği Genel Sekreteri olarak Bolu'ya atanan Dr. Murat Özmen görevine başlamasının ardından ekibi ile birlikte ilk olarak Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret etti. Yeni ekibe görevlerinde başarılar...

Hizmet kalitesi her şeyden önce gelir

Hastaneler Birliği Genel Sekreteri olarak Bolu'ya atanan Dr. Murat Özmen görevine başlamasının ardından ekibi ile birlikte ilk olarak Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret etti. Yeni ekibe görevlerinde başarılar dileyen Vali Özçimen, “Vatandaş memnuniyete esastır. Bizler hizmetkârız. Vatandaşa hizmet için bu görevlerdeyiz” dedi.

Bolu sağlık teşkilatı Bolu Valisi İbrahim Özçimen’i ziyaret etti. Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Mahmut Arık başkanlığındaki ziyarete İl Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Ahmet Hamdi Dudak, Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Murat Özmen, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Hasan Hüseyin Şahin, İdari İşlerden Sorumlu Başkan Uğur Pay, İzzet Baysal Devlet Hastanesi Birlik Yöneticisi Uzm. Dr. Abdullah Danışman, İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. İbrahim Özcan katıldı. Hastaneler Birliği Genel Sekreteri olarak Bolu'ya atanan Dr. Murat Özmen ve ekibi hakkında bilgiler veren İl Sağlık Müdürü Dr. Mahmut Arık, beraberindeki heyeti Vali İbrahim Özçimen’e tek tek tanıtarak görevleri hakkında da bilgiler verdi. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Vali Özçimen, “İşiniz çok ağır. Hasta sirkülasyonu çok fazla. Bizim insanımız kadir bilir. Siz bir adım atarsanız onlar üç adım gelir. Çıtanız yüksek. Başta nasıl başlarsanız öyle gider. Yeni ekip olduğunuz için başarılı olmanız lazım. Başarılı olmak zorundasınız. Benleri değil bizi ön plana çıkarmalı, takım ruhunu ortaya koymalıyız.   Vatandaş memnuniyeti esastır. Bizler hizmetkârız. Vatandaşa hizmet için bu görevlerdeyiz. Sizlere yeni görevlerinizde başarılar dilerim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124