Hocam emekliliğin hayırlı olsun

Bir dönem benimde öğretmenliğimi yapan ve 39 yıl gibi rekor bir süre eğitim yöneticiliği yapan, Bolu Ticaret Lisesinde uzun dönem öğretmenlik, Ticaret Meslek ve Behiye Baysal Ticaret Meslek Liselerinin Müdürü Şemsettin Gürtürk Emekli oldu. Emekliliğin hayırlı uğurlu olsun hocam.

Hocam emekliliğin hayırlı olsun
Haber: Kasım ŞAHİN
Bolu’da uzun yıllardır başarıyla Okul Müdürlüğü yapan Şemsettin Gürtürk emekliye ayrıldı. 35 sene Bolu Ticaret Meslek Lisesinde, son 4 yılda Behiye Baysal Ticaret Meslek Lisesinde idarecilik yapan Gürtürk, 39 yıllık meslek hayatını sonlandırdı. Gürtürk’e mesai arkadaşları Soylu Otel’de veda yemeği düzenledi.

Çalışma arkadaşlarına tavsiyelerde bulunan Gürtürk “Hukuk kurallarına sıkı sıkıya bağlı kalın. İşinizi her zaman severek yapın ve öğretmenliğin bir fedakarlık mesleği olduğunu unutmayın” diyerek tüm eğitimcilere başarılar dileklerini sundu. Bolu Olay Gazetesi olarak sevgili hocamıza bu güne kadar yetiştirdiği öğrencileri adına sonsuz teşekkür ederiz.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2015, 18:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şemsettin Gürtürk
Şemsettin Gürtürk - 6 yıl Önce

çok değerli kasım şahin,
ticaret lisesi eski mezunumuz olarak, emekliliğimle ilgili nazik duygu ve düşüncelerinizden dolayı size ve gazeteniz mensuplarına teşekkür ederim. kolay değil aynı ilde ve aynı kurumda 39 yıl hizmet yapmak.bu vesile ile bütün mezunlarımıza sevgi ve saygılarımı sunar gözlerinden öperim. ayrıca gazetecilik alanındaki fedakarca çalışmalarınız her türlü takdirin üstündedir. tebrik ederim.

SIRADAKİ HABER

banner124