HOŞGELDİNİZ!!!

Haberimize ne başlık atalım diye bayağı bir düşündük ve sonunda; “HOŞGELDİNİZ” demek daha mantıklı geldi. Neden mi? derseniz bu fotoğraf her şeyi gösteriyor ve bu başlığı atmamıza neden oldu. Kent Meydanının ortasında bulunan sahnenin ön kısmında yazan “HOŞGELDİNİZ” yazısı ile yaya yolunun bulunduğu alandaki parçalanan parke taşlarının birbirine ne kadar tezat olduğunu gözler önüne seriyoruz.

 HOŞGELDİNİZ!!!

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Belediyesi tarafından ihaleye çıkartılan ve taşeron firma tarafından bir türlü bitirilemeyen hatta bitti gibi gösterilen yerlerin ne kadar kötü malzemeden yapıldığı gerçeği bir kez daha kanıtlanmış oldu. Taşeron firmanın yaptığı işler tel tel dökülmeye devam ederken İzzet Baysal Caddesi, Valilik binası önü ile Kent Meydanındaki çalışmalar Bolu’ya yakışmayacak durumda.

Bir taraftan doğasıyla, suyuyla, havasıyla ünlü olan Bolu yapılan bu tür kötü çalışmalarla anılmaya başlaması herkesi üzmeye devam ediyor. İlimize gelen yerli ve yabancı turistler yerlerin sökülen, kırılan parke taşları ve cadde üzerindeki yollar üzerideki boyaların yıpranma görüntülerini görünce ilimizin kötü reklamı oldu. Taşeron firmanın bu işleri ne zaman düzelteceği ise merak konusu oldu. 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 09:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
esat araslı
esat araslı - 6 yıl Önce

bizim belediyemiz öyle zora gelemez biz çiçek dikeriz peyzaj yaparız araçların resimlerini çeker ceza yazarız başkanımız çıkar kürsülerde süslü laflar ederiz ama iş denince arkamıza bakmadan kaçar gideriz bizim belediyecilik anlayışımız bu bizden fazla bir şey istemeyin.

SIRADAKİ HABER

banner128