banner120

Hükümet gerçekleri halktan saklıyor

Eski Bolu valisi ve CHP Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ “Her gün şu ve ya bu ürüne zam geliyor. İnsanlar işsizlikten bunalıyor. Enflasyon çok düşük çıkıyor. Her şeye zam geliyor ama her nedense enflasyon...

Hükümet gerçekleri halktan saklıyor

Eski Bolu valisi ve CHP Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ “Her gün şu ve ya bu ürüne zam geliyor. İnsanlar işsizlikten bunalıyor. Enflasyon çok düşük çıkıyor. Her şeye zam geliyor ama her nedense enflasyon düşük gösteriliyor. Böyle bir şey olabilir mi?” dedi.

 

Hafta sonunda Bolu’da bulunan ve dört ilçeyi ziyaret eden CHP Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ ve CHP Parti Meclis Üyesi Nazik Işık parti binasında partililerle bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundular. Eski Bolu valisi ve CHP Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ

Hafta sonunda Gerede, Dörtdivan, Yeniçağa ve Mengen ilçelerini ziyaret ettiklerini hatırlatarak; “ Partililerimizle görüşerek oradaki çalışmaları ve bize intikal eden konuları görüştük. Düşüncelerimizi açıkladık. Bugün de Bolu merkez ilçe örgütü ile ilgili bilgileri alacağız, bazı sivil toplum örgütlerini de ziyaret edeceğiz. Biz sürekli geleceğiz. Nazik Işık ile ben burada parti denetmeni olarak görevliyiz. Zaman zaman bu ziyaretlerimizi yapıyoruz. Cumhuriyet Halk partisi gerçekten ülke yönetiminin, gerekli şartlara uygun yönetilmediğini düşünüyor. Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’nin iyi yönetilmediğini düşünüyor. Türkiye’de artık bir yönetim şekli değişikliğinin geldiğini düşünüyoruz. Yerel seçimlerinde bu değişikliğe giden yolun ilk adımı olarak görüyoruz. Bu nedenle yerel seçimlere çok önem veriyoruz. Şimdiden çalışmalara başladık. Amacımız Cumhuriyet Halk Partisi’nin yerel seçimlerde başarılı olmasıdır. Bunun için ne yapılması gerekiyorsa, çalışmalarımız devam ediyor. Bu doğrultuda bizde görüşlerimizi partililerimize aktarıp, onların söylediklerini dinleyeceğiz ve çalışmamızı tamamlayacağız.” Şeklinde konuştu.

   

Gerçekleri halktan saklayan bir yönetim var

 

Türkiye’nin çok zor bir dönemden geçtiğini vurgulayan Serindağ; “ Gerek iç, gerekse dış sorunlar ülkeyi kıskaca almış durumda. Türkiye komşuları ile neredeyse savaş durumuna gelmiş durumda. Hükümet sıfır sorun politikasıyla başladığı işte sorunsuz komşu bırakmadı. Suriye ile neredeyse savaş durumundayız. Hiçbir şekilde bunu arzulamıyoruz. Türkiye’nin çılgınlık yapacağına inanmak istemiyoruz. Ama gidişat iyi olmadığını gösteriyor. Türkiye’nin içerde de büyük sorunları var. Her gün şu ve ya bu ürüne zam geliyor. İnsanlar işsizlikten bunalıyor. Enflasyon çok düşük çıkıyor. Türkiye’deki yönetim sorununu bundan da anlayabilirsiniz. Her şeye zam geliyor ama her nedense enflasyon düşük gösteriliyor. Böyle bir şey olabilir mi? Bu şekilde yönetim var. Gerçekleri halktan saklayan bir yönetim var. Bu nedenle biz parti çalışmalarına ağırlık veriyoruz ve kısmet olursa halkımızın da desteği ile ilk seçimde inşallah Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara getireceğimize inanıyoruz.” Biçiminde konuştu.

 

İktidarı büyük bir arzuyla istiyoruz

 

 

CHP Parti Meclis Üyesi Nazik Işık ise Parti denetmenliği görevi nedeniyle Bolu’da olduklarını vurgulayarak; “ Bu toplantıların ilkini bir iki ay önce yapmıştık. Bu defa ilçelerde çalışmalarımızı yaygınlaştırdık. Sorunları, ihtiyaçları, duyarlılıkları analiz etmek ve incelemek ve varsa yapabileceklerimiz eksikleri tamamlayacağımız yönde katkılarımızı sunmak için çalışıyoruz. Dört ilçemizi ziyaret ettik. Hava muhalefeti olmasaydı diğer dört ilçeyi de ziyaret edecektik. Sivil Toplum Kuruluşları ile de görüşerek görüş alışverişinde bulunmak istiyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki sivil toplum kuruluşları toplumun farklı alanlardaki birikimlerini ortaya koyan örgütlerdir. Cumhuriyet Halk Partisi bu dönem içinde iktidar ateşi yanan bir siyasi partidir. Şimdi artık bu iktidarın bizim olması gerektiğine inanıyor ve büyük bir hırsla bunu istiyoruz. Bolu’da yerel iktidarı kazanmak bu nedenle bizim için önem taşıyor. Yerelden gelen güçle merkezde de ülke iktidarına da damgamızı vuracağımıza inanıyoruz. En doğru ve en iyi adayla çalışmaya devam edeceğiz. Elimizden gelen gücü vermeye de devam edeceğiz. Bizim buradaki varlığımızın partimizin gücüne güç katacağına inanıyoruz.” Biçiminde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124