İftar yemeğinde bir araya geldiler

Bahçelievler Polis Merkezi Amirliği bahçesinde iftar yemeği, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan ve il emniyet müdür yardımcıları Bahçelievler Polis Merkezi Amirliği ev sahipliğinde Polis Merkezi bahçesinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

İftar yemeğinde bir araya geldiler
 

Haber: Kasım ŞAHİN

İftar yemeğinin ardından yapılan duadan sonra İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan birlik ve beraberlik içinde düzenlenen iftardan dolayı tüm personeline teşekkür ederek; “Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, ruhları şad olsun, mekânları cennet olsun. Gazilerimize şifalar diliyorum, yaklaşan ramazan bayramınız şimdiden mübarek olsun. Çocuklarınızla, ailelerinizle sağlıklı huzurlu günler diliyorum” dedi.

Polis Merkezi Amiri Ali Çalışkan da; “Bizleri yalnız bırakmayıp her zaman yanımızda olan personelimiz ile birlikte iftar açmanıza olanak sağlayan ve soframızı paylaşan sayın İl Emniyet müdürümüze ve yardımcılarına şükranlarımı sunuyorum”açıklamasında bulundu. İftar yemeği sonrası Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Emniyet Müdür Yardımcıları İrfan Çubukcu ve Ali Sarıkaya, Bahçelievler Polis Merkezinde görev yapan personelle sohbet ettiler.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129