İhaleye kimse girmedi

Özel Halk Otobüsleri filosuna 10 adet daha 12 metre uzunluğunda araç alınması için dün Bolu Belediyesi Encümen Toplantı salonunda Belediye Başkan Vekili Necip Çarıkçı Başkanlığında ihale gerçekleştirildi. Her bir aracın muhammen bedeli 100 Bin TL olan ihaleye hiçbir firma katılmadı.

İhaleye kimse girmedi

Haber: Semih BAYKAL

Bolu Belediye Meclisi tarafından Mart ayında yapılan toplantılar da Özel Halk otobüslerine ek 12 metre uzunluğunda 10 adet daha aracın alınması yönünde Nisan ayında ihaleye çıkılması kararı alınmıştı. Belediyenin bu kararı almasının ardından, Özel Halk Otobüsleri yönetim kurulu 30 Mart’ta basın toplantısı düzenlemişti. Yönetim Kurulu, bu toplantıda bu araçları istemediğini, bu araçlar filoya dahil olsa bile 103 araçlık filonun bozulacağını, sorun çözümüne gitmeyeceğini, 103 aracın 15 aylık dönemde ettiği zararın ikiye katlanacağını söylemişlerdi. Dün de Bolu Belediyesi Encümen toplantı salonunda Belediye Başkan Vekili Necip Çarıkçı Başkanlığında her bir aracın muhammen bedeli 100 Bin TL olan bu ihale gerçekleştirildi. Ancak Özel Halk Otobüsleri yönetim kurulunun da tepki gösterdiği bu ihaleye katılan olmadı ve ihale ileri bir tarihe ertelendi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2016, 17:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolulu
bolulu - 5 yıl Önce

şu anda çalışan arabalar zaten çok para kazandığı için ihaleye o yüzden rağbet olmamıştır. şu anda araba sahipleri zaten batıyor. can çekişiyor belediyede hala daha rant peşinde koşuyor birazda şimdi çalışan arabaları düşünsede millete yardımcı olsa ama nerede öyle düşünecek belediye!!!!!!!

karacasulu düzceli
karacasulu düzceli - 5 yıl Önce

karacasu hattının otobüslerini alınca büyük otbsle yenileyin veya eski otbüs saaylerinin satlerini 10dakikya düşürün

SIRADAKİ HABER

banner128