banner120

İhtiyaçtan açıklama

Ak Parti Dörtdivan İlçe Başkanı Şahin Serin, “Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın’ın İl Başkanımız Sayın Yüksel Coşkunyürek’i hedef alan açıklamaları nedeniyle açıklama ihtiyacı doğmuştur” dedi.

 İhtiyaçtan açıklama

Serin’in ihtiyaçtan yaptığı açıklama şu şekilde oldu; Değerli İl Başkanımız Yüksel Coşkunyürek ve Ak Parti ailesi nezdinde tamamen kapanmış konuyu tekrar gündeme taşımaya çalışan Mehmet Aydın’ın açıklamaları gerçeği tamamıyla yansıtmamaktadır. Dörtdivan Belediye Meclisinde 01.09.2014 tarihinde alınan bu karar daha önce de açıkladığımız üzere partimiz ve MHP’li üyelerin ortak kararıdır ve bu belgeler ile sabittir.

 

MHP’li üyeler Muhterem Doğan, Serdar Çetinkaya ve Fikret Yılmaz’ın da imzası bulunduğu belgeyi değerli basınımızla paylaşarak kimlerin yalan söylediğini kamuoyunun takdirine bırakıyor ve Ak Parti ailesi olarak kendi ilçe başkanı tarafından yanlış bilgilendirilen MHP İl Başkanı Mehmet Aydın’ı sarf ettiği sözlerden dolayı il başkanımızdan özür dilemesini talep ediyoruz.

 

Ak Parti ailesi olarak bizler içi boş polemikler ile değil, yaptığımız hizmetler ile gündemi meşgul etmeye devam edeceğimiz belirtmek istiyorum. Halkımız bu tür suni gündemlerle kamuoyunu meşgul eden, Dörtdivan’ın, Bolu’nun ve de Türkiye’nin vizyonuna katkı sağlayamayan, hiçbir sorununa çözüm üretemeyen ve sırf siyasi çıkar uğruna rahatlıkla yalan söyleyebilen bu zihniyete en güzel cevabı yine sandıkta verecektir. Buna yürekten inandığımı belirtiyor ve hemşerilerimizi kandırmaya yönelik açıklamalar yapan MHP İl Başkanını kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 10:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çavuşlar..
Çavuşlar.. - 7 yıl Önce

sayın şahin bey biz senin patronun hasan uzunoğlunu da i̇yi̇ taniyoruz. artik bi̇raz deli̇kanli olun...

harun
harun - 7 yıl Önce

Öncelikle buradan bütün siyasileri kınıyorum. Şimdi gelelim konuya sangi bu cadde isim değiştirme önergesini MHP liler vermiş gibi izlenim bırakmaya çalışıyor AKP ilçe başkanı ve belediye başkanı herkes gerçeği biliyor hoplayıp zıplayıp durmayalım yanlışlıktan da dönmek bir erdemliktir hatanızı kabul edin inanmayacaksınız ama bir AKP li olarak utanç duyuyorum sizlerden yeter kına geldi artık uzatmayın ve Dörtdivanımız için çalışmaya başlayın kış geldi projeniz yok ortalıkta ne yaptığını bilmeyen bir yönetim gibi saldırıp durmayın artık saygılar

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124