İka “SAKAL” üzerinden kime gönderme yaptı?

Bolu Belediye Başkan Yardımcılığı ve Belediye Meclis üyeliğinden istifa ederek Bolu Ak Parti’den milletvekili aday adayı olan ancak Genel Merkez tarafından ilgi görmeyen Dr. Hüseyin İka imaj değiştirdi. Bu güne kadar kendisini hiç bu halde görmeye alışık olmadığımız İka, sakal bıraktı. İka, sakalı üzerinden Bolu Olay Gazetesi aracılığıyla da ilginç bir göndermede bulundu.

 İka “SAKAL” üzerinden kime gönderme yaptı?

ÖZEL HABER: Kasım ŞAHİN

Ak Parti aday adaylığının kabul edilmemesinin ardından hem Belediye Başkan Yardımcılığı hem de Belediye Meclis üyeliği görevini yitiren Dr. Hüseyin İka, yoğun çalışma temposunu Türk Kızılay’ına vermeye başladı. Bu güne kadar kendisini hep traşlı gördüğümüz İka’yı dünkü İzzet Baysal Şükran Günleri yürüyüşünde Kızılay ekibiyle birlikte sakallı bir şekilde görünce şaşkınlığımızı saklayamadık.

İka, kendisiyle yaptığımız kısa görüşmede sakalı üzerinden, “Sakalımı hem biraz dinlensin diye hem de belki sakalım olduğu için bazıları sözümü dinlerler” dinleyerek şok edici bir göndermede bulundu. Bu göndermeyi kime yaptığı ise merak konusu oldu. Yürüyüş sırasında İka’yı Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ile Başkan Alaaddin Yılmaz’ın sağ kolu olarak bilinen Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ ise yalnız bırakmadılar.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2015, 19:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
belediyeci
belediyeci - 5 yıl Önce

hüseyin aga şimdi başka bir boyuta geçti. düşmesin diye başkan yardımcılarının desteği ile ayakta zor duruyor. eee ne ekersen onu biçersin. beterin beteri var allah korusun

bolu14
bolu14 - 5 yıl Önce

şimdide saadet partisine göz kırpıyor herhalde.

SIRADAKİ HABER

banner128