İKA'DAN SAAT 15.00 AÇIKLAMASI

Bolu Ak Parti'de aday adaylığı için yapılacak müracaatlar büyük yankı uyandırmaya devam ediyor. Gümrük Ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin'in istifasının ardından Ak Parti Bolu Milletvekilliği aday adaylığı için yaptığı açıklamanın ardından Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İka son noktayı bugün Salı günü saat 15.00 da aday adaylığını net bir şekilde açıklayacağı Bolu Olay Gazetesi tarafından öğrenildi.

İKA'DAN SAAT 15.00 AÇIKLAMASI
ÖZEL HABER: Kasım Şahin

Bolu Olay Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kasım Şahin'in Pazartesi akşamı saat 22.20'de cep telefonuyla ulaştığı Bolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin İka'dan son görüşünü istedi. İka görüşmelerin halen sürdüğünü Başkan Alaaddin Yılmaz'dan gerekli izni aldığını şu anda ailesi ve partinin önde gelen isimleriyle istişare halinde olduğunu kesin sonucu Salı günü saat 15.00'den itibaren Bolu halkıyla paylaşacağını duyurdu.

Yaptığımız araştırmada Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İka'nın Ak Parti Bolu Milletvekilliği için 1. sırada yer alacağı 2. sıradan Fatih Metin'in 3. sıradan ise Ali Ercoşkun'un yer alacağı edinilen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2015, 09:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
boşuna uğraşma
boşuna uğraşma - 6 yıl Önce

zor............

narin
narin - 6 yıl Önce

zor dostum zor

bolulu
bolulu - 6 yıl Önce

inşallah.bolu kazanır.

öz bolulu
öz bolulu - 6 yıl Önce

merkez sağdan ve mhepeden geçenlerin akepe içinde yükselme şansları yok.

uyarı
uyarı - 6 yıl Önce

böyle birşey olursa ali ercoşkunun bu partiden istifa etmesi gerekir.

onur
onur - 6 yıl Önce

bence 3/0 olması için ercoşkun istifa etmeli.gerçi mhp adayı oyları ne kadar bölecek bilinmez ama ercoşkun olduğu sürece 2/1 olur bolu

SIRADAKİ HABER

banner128