“İki Arkadaş Sigorta” şirketi Bolu da açıldı

Bünyesinde Mapfre ve Anadolu Hayat sigorta acentelerini bulunduran “İki Arkadaş Sigorta” şirketi Borazanlar mahallesi Mehmet Akif Ersoy bulvarı üzerinde bulunan Ata konutları 2. kısım da Bolu halkının hizmetine açıldı.

 “İki Arkadaş Sigorta” şirketi Bolu da açıldı

İki Arkadaş sigorta şirketi, Yapı Kredi Bankasında yirmi beş yıl çalıştıktan sonra emekli olan İrfan Ulusan ve yine Yapı kredi de yirmi yıl çalışıp emekli olan Semra Tokaliç Uğur ortaklıyla açıldı. Açılışa Bolu Belediye Başkan yardımcı Emine DAvarcıoğlu, Eski Baro Başkanı Avukat Yener Bandakçıoğlu, Bolu Cumhuriyet Halk partisinden Mehtap Mısırlıoğlu ve Şirket sahiplerinin yakın dostlarının katılımıyla hizmete açıldı.

 

Şirket hakkında bilgi veren Ulusan;" Yapı kredi bankasın da  çalışıp emekli olduktan sonra sigorta işine girmeye karar verdik. Sonuçta bankada da sigortayla ilgili işlem yapıyorduk. Poliçe kesiyorduk, sektörün yabancısı değiliz. Bu sektörün ileride Türkiye'de daha da gelişeceğine inanıyoruz. Onun içinde ciddi, güvenilir sigorta şirketlerin çoğalması gerekiyor. Bu amaçla iki arkadaş sigorta şirketini kurduk ve Bolu'ya hizmet etmeye çalışacağız bundan sonraki yaşantımızda. İnşallah başarılı olmayı düşünüyoruz. Şu anda Mapfre sigorta ve Anadolu hayat sigorta acentemiz var. Anadolu hayatta, bireysel ve sağlık sigortası olarak faaliyet göstereceğiz. Mapfre de de elementer sigortalar olacak. Dediğim gibi amacımız hem bankadan kazandığımız deneyimle hem de burada ki müşterilerimizle birlikte sigortacılık sektörünün güvenilirliğini artırmak ve hizmet vermek" olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2014, 10:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat PEÇENEK
Murat PEÇENEK - 6 yıl Önce

hayırlara vesile olması dileklerimle.sizler her şeyin,en güzellerine layıksınız.ve iyiki de varsınız.

SIRADAKİ HABER