İl Emniyet Müdürlüğüne ziyaret

İstanbul’da 10 Aralık da meydana gelen menfur terör saldırısı sonucunda şehit olan polisler ve hayatını kaybedenler için Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’ne, Bolu Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Şube Müdürleri Levent Şener ve Mustafa Güldemir, Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi, Bolu Anadolu İmam Hatip Lisesi,Altındağ Belediyesi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Bolu İmam Hatip Ortaokulu Yöneticileri ve öğrencileriyle birlikte bir taziye ve geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

İl Emniyet Müdürlüğüne ziyaret

Haber: Ceylan Beykoz

Ziyarette Öğrenciler İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel’e ve çevik kuvvet polislerine karanfil verirken duygu dolu anlar yaşandı.

Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz açıklamalarda bulunarak baş sağlığı dileyip “İstanbul’da gerçekleştirilen hain saldırı sonucunda kaybettiğimiz şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Bugün Milli Eğitim camiası olarak Emniyet Müdürümüzün ve polislerimizin yanında olduğumuzu ifade etmek amacıyla buradayız. Başımız sağ olsun”dedi.

İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel terör ile sonuna kadar savaşmaya devam edeceklerini vurgulayarak “Terörün sonu gelene kadar savaşmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin her tarafından şehitler verdik milletimizin başı sağ olsun. Allah sizlerden razı olsun duygularınızı bizimle paylaştığınız, yanımızda olduğunuz için. Benim sizden ricam kendinizi terör örgütlerinden ve uyuşturucudan uzak tutmanızdır” ifadelerini kullandı

Bolu Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürü Beşir Karahisaroğlu, öğrenciler tarafından şehitlerimiz için 22 Kuran-ı Kerim hatminin duası okundu.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2016, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128