İl Müdürlüğü Ailesi Bayram Dönüşü Bayramlaştı

Her bayram sonrası gerçekleştirilen bayramlaşma ve değerlendirme etkinliği kapsamında Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü personeli toplantı salonunda bir araya geldi.

İl Müdürlüğü Ailesi Bayram Dönüşü Bayramlaştı

Haber: Aysun BEYKOZ

Günün anlam ve önemine dair bir konuşma yapan İl Müdür vekili Fahri TETİK; "Huzur birlik ve beraberlik duygularının hat safhaya çıktığı bu günlerde  birlik ve beraberliğimizin artarak devam edeceğine olan inancım ile sizlerin Ramazan Bayramını canı gönülden kutluyorum. Gerek Ramazan gerekse diğer günlerde tarladan sofraya üretim ve tüketim  aşamalarında önemli role sahip kurumumuz çalışmalarını dün olduğu gibi bugün ve yarında ehemmiyetle yerine getirecektir. Bu yoğun tempoda bir nebzede olsa nefes almak dost aile ve akrabalarımızla vakit geçirebilmek adına uzun sayılabilecek bir tatilin sonunda çalışma hayatımızı aynı özen ve itina ile devam eder. Bu vesileyle sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. İnşallah birlikte daha nice bayramları yaşamak ümidiyle hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum" dedi.

İl Müdür Vekili Fahri TETİK’in  konuşmasının ardından etkinlik bayramlaşma ve  şeker ikramı  ile devam  ederken, çekilen hatıra fotoğraflarında neşeli ve samimi tavırlar gözlerden kaçmadı.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2016, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128