İl Müdürlüğü Ailesi İftarda Buluştu

Artık geleneksel bir hale bürünen İftar yemeği İl Müdürlüğü kampüsüne kurulan alanda gerçekleşti. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Mehmet BAHAR, İl müdürü İsmail TAŞ, Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri ve İl/ilçe personelinin ailelerinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda yaklaşık 250 kişi yer aldı.

İl Müdürlüğü Ailesi İftarda Buluştu

 HABER: Semih BAYKAL

İl Müdürlüğü yemekhane görevlilerinin hazırladığı iftar yemekleri ailecek neşe ve keyifle yenildi.

İftar sonrası konuşan İl Müdürü İsmail TAŞ; 

-"Ne kadar büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha gördüm. Manevi duyguların doruğa çıktığı Ramazan-ı Şerifin birleştiriciliği ile bir Ramazan iftarında daha büyük bir aile olarak birlikteyiz. Yoğun çalışma temposu arasında istemeden de olsa ihmal edebildiğimiz birlik ve beraberliği Ramazan vesilesiyle bir kez daha coşku ve gururla yaşamaktayız.  Bu akşam davetimizeiştirak eden, değerli mesai arkadaşlarım ve ailelerine organizasyonda emeği geçen çalışanlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.  Ramazan-ı şerifin sizlere, ailenize, çocuklarınıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim" dedi.

İftar sonrası sohbetler, ilahiler eşliğinde devam ederken, tarım ailesi minik bireyleri dağıtılan Osmanlı macununu sevinçle karşılarken, neşeli oyunları ortama artı bir neşe ve eğlence kaynağı oldu. Bu neşeli anlardan yansıyan karelerin yer aldığı hatıra fotoğrafları albümlerde yerini aldı. Organizasyon sonrası duyulan memnuniyet dile getirilirken ileriki yıllarda da tekrarlanması temennisiyle gece son buldu.  

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2016, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124