İlk Darbe Can Aldı

İlk Darbe Can Aldı

İlk Darbe Can Aldı


Bodrum dün gece saat 02:30 sularında bir gürültüyle ayağa kalktı. Bodrum'da alkolü fazla abartan bir grup genç sokak aralarında etrafa naralar sallayarak dolaşmaya başladı. Bir süre sonra aile babası olan M.L (28) uykusundan uyanıp bağıran gençleri uyarmak istedi. Gençler yanındaki dan güç alarak karşılık verdi ve M.L (28) in camına elindeki bira şişesini atarak kırdı. Bunun üzerine hemen eline babasından kalma tüfeği duvardan alan M.L (28) camına bira şişesi atan gence hedefi ayarladı ve ateş etti. Bunun üzerine tüm mahalle halkı uyandı. Yerde yatan bir gencin bir oraya bir buraya kıvrılması üzerine hemen ambulansı arayan apartman sakinleri olayın şokunu hala üzerinden atamadı. Bir süre sonra ambulans ve polisler olay yerine intikal etti ama genç olay yerinde hayatını kaybetti.

Geniş çaplı bir araştırma yapan polis ateş edenin M.L (27) olduğunu maktulün yanındaki Bodrum Escortlar dan öğrendi. Hemen göz altına alınan M.L (28) önce sağlık kontrolü için Devlet hastanesine oradan ise ifadesi alınmak üzere karakola sevk edildi. Durumu baştan sona anlatan ve olayların nasıl geliştiğini söyleyen zanlı kendisini kurtaramadı. Ertesi gün yargılanmak üzere adliyeye sevk edilen M.L (27) hapis cezası aldı.

İnsanların başına ne zaman, nerede ne geleceğini bilemeyiz. Bazı olaylar hızlı gelişir ve istemediğimiz sonuçlar verebilir. Bunun her ne konuda olursa olsun sabırlı olmak ve hızlı karar vermemek. .

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2016, 23:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Birdal ESEN
Birdal ESEN - 4 yıl Önce

merhuma allah"tan rahmet, sn. turhan bulut"a ve tüm aile ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.

Birdal ESEN
Birdal ESEN - 4 yıl Önce

merhuma allah"tan rahmet, sn. turhan bulut"a ve tüm aile ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner128