İmam işi!!!

Halkımız tarafından sık sık kullanılan bir deyim vardır, “İmam ........ cemaat .....” deyimi tam anlamıyla Bolu’da yaşandı. Nasıl mı dersiniz önce fotoğrafa iyi bakın anlarsınız. Ama, anlamazsanız da ben yinede yazayım.

 İmam işi!!!

HABER YORUM: Kasım ŞAHİN

Bolu Belediyesi görme özürlü vatandaşları çok düşündüğü için binlerce para harcayarak  özellikle İzzet Baysal Caddesi üzerine sarı renkli özel bir yol yaptı. Çok da güzel oldu dedik. Ellerinize sağlık dedik. Belediye görme özürlü vatandaşları unutmadı diyerek bu vatandaşlarımız için de teşekkür ettik.

Bu özel sarı renkli yollar sokak aralarına kadar genişletildi yine sevindik. Ne var ki sokak aralarındaki kaldırımlara yapılan bu özel yollar maalesef sürücülerin otoparkı haline geldi. Bunların hepsini teşhir ettik. Cezai işlemleri yapıldı. Defalarca bu özel yolların üzerine araç çekmeyin uyarılarını yaptık.

Ama dün gördüğüm manzara beni gerçekten çileden çıkarttı. Ey Bolu Belediyesi yetkilileri ve personeli.  Bu özel yolları neden yaptınız bir söyleyin bakalım. Yapılan bu yolların bir çoğu zaten param parça olmuş durumda. Buna de değinmeden geçemiyorum. Bu yolların üzerine sizlerin resmi araçlarınızı çekmeniz için mi yapıldı? Lütfen buna bir cevap verin. İmam işi başlığını attım, bilerek haber yorumuma bu başlığı attım!!! Bu önemli bir değim gerçek oldu. Sizler Bolu Belediyesi logolu arabanızı bu görme özürlülerin yolunun tam ortasına çekip giderseniz, bütün sürücülerde araçlarını buraya çekmeye o kadar özgürdür. Burası neresi derseniz Bolu Valiliğin tam önü, halkın en çok yoğun olduğu alan. Bolu Belediyesi logolu bu aracı da teşhir etmekten geri kalmıyorum kalmayacağımda. Önce siz örnek olun ki sonra halkımız bu örnek davranışa ilgi göstersin.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2014, 01:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
bunlar
bunlar - 6 yıl Önce

beyni olmayan düşünme özürlüler şimdi bunlar revaçta düşmez kalkmaz bir allah

Bolulu olmayan Bolulu
Bolulu olmayan Bolulu - 6 yıl Önce

bu aracın plakası muhtemelen 34 j.... şeklinde. bu aracı kullanan kişi her kim ise bilmiyorum ama bahçelievler mahallesinde de aynı aymazlıkla kaldırıma hemeh hemen her gün park ettiğini görmekteyim. sonuçta gücünü belediyeden alıyor.

SIRADAKİ HABER

banner128