İmplant tedavisi başladı

Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine yeni atanan Başhekim Taner Laçin’den vatandaşlara müjde geldi. Başhekim Laçin, eksik dişlerin yerine onların işlevlerini yerine getirmesi için yapılan ve çene kemiğine yerleştirilen yapay diş kökü olan implant tedavisine başlandığını söyledi.

 İmplant tedavisi başladı

Özel Haber-Röportaj: Semih BAYKAL

Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine yeni atanan Başhekim Taner Laçin'le yaptığımız özel röportajda implant tedavisinin merkezlerinde başladığını söyledi. Laçin göreve gelir gelmez ilk olarak gazetemize verdiği röportajda merkezle ilgili son durumu ve gelecekteki hedefleri hakkında da bilgiler verdi.

Laçin, "Hastanemiz Bolu ölçeğinde bakıldığı zaman ve benzer nitelikteki illere göre çok donanımlı, imkanlar itibariyle de çok ciddi anlamda üst düzey bir hastanedir. Ağız ve diş sağlığı merkezi olarak geçmesiyle birlikte, normalde ağız ve diş sağlığı hastanesinin yapabileceği bütün işlemleri yapabilecek kapasiteye sahibiz. Tabi bu noktada hastane'nin yapım aşamasında da katkısı olmuş biri olarak yaklaşık 100'ün üzerinde çalışanıyla, 40'ın üzerinde diş hekimiyle hizmet sunuyor idi. Bizlerinde yönetici olarak atanmasıyla beraber bu noktadaki hizmet kalitesini bir basamak daha yukarı çıkarma gayretinde olacağız. Bu anlamda da bizden önce görev yapmış bütün yönetici arkadaşlarımız ciddi gayretler içinde çalışmışlar. Hastane'nin şu noktalara gelmesinde ciddi katkıları olmuş. Ama tabi yeni bir çalışma sistemi, yeni bir bakış açısıyla hastanemizin daha da iyi olacağını düşünüyoruz. Merkezimizin en önemli özelliği de hastalarımıza 24 saat hizmet vermemizdir" diye söyledi.  

 

"İMPLANT DAHİL OLMAK ÜZERE PEK ÇOK HİZMETİ VEREBİLECEK DURUMDAYIZ"

 

 Her türlü ağız ve diş sağlığında hizmet verdiklerini, özellikle İmplant tedavisine de başlandığını belirten Laçin; "İmplant dahil olmak üzere pek çok hizmeti verebilecek durumdayız. Bu anlamda da bizim verdiğimiz bu hizmetlerin insanlarımız tarafında farkındalık oluşturularak bilinmesi bizim işimi kolaylaştıracaktır. Bu konu da da sizin ilgi göstermiş olmanız, bizlerle halkımız arasında köprü kurmanızın çok önemli olduğunu düşünüyorum" diye belirtti.

 

"EN BÜYÜK İDEALİMİZ, DEVLET HASTANELERİNİN OLUMSUZ İMAJININ ORTADAN KALKTIĞI BİR MERKEZ OLMASIDIR"

 

Gelecekte merkez için ulaşmak istediği ideallerden bahseden Laçin; " Tabi çağdaş standartlarda bir merkezimin olması bizim için ideal bir durumdur. Bu anlamda mutlaka hayallerimiz var. Yani genel anlamda merkezin, bir insanın ağız sağlığındaki tüm ihtiyaçlarını sağlayabilecek ve insanların buradan mutlu, gülümseyerek ayrılmalarını sağlayabilecek bir kalite standardına ulaştırmak istiyoruz. Bu anlamda da bunu isterseniz çağdaş standartlar olarak adlandırın. Hastanemizde felsefemiz, hem çalışırken insanların mutlu olduğu, keyifle işlerini yaptığı hem de hastalarımız da buradan memnun olarak, gülümseyerek ayrıldıkları ve devlet hastanelerinin bu hantal, olumsuz imajının ortadan kalktığı bir hastane olması en büyük idealimiz" diye bahsetti.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2015, 19:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
SELMA YILMAZ
SELMA YILMAZ - 6 yıl Önce

eski sekreteriniz olarak sizi tebrik eder başarılarınızın daim olmasını dilerim.ilk implantla olmak üzere çok güzel işlere imza atacağınıza inanıyorum...saygılar...

Glacin
Glacin - 6 yıl Önce

basarilarla dolu bir yil olur insallah

Glacin
Glacin - 6 yıl Önce

basarilarla dolu bir yil olur insallah

Glacin
Glacin - 6 yıl Önce

basarilarla dolu bir yil olur insallah

Sertaç Kızılkaya
Sertaç Kızılkaya - 4 yıl Önce

implant tedavisi uzun süreli bir tedavi olduğu için kalıcı kurumlarda uygulanması önerilir. diş hekimi muayenehanesinden ayrıldığında yardımcı olacak kimse kalmaz.

SIRADAKİ HABER

banner128